Haber

Dudak Isıran Emoji iPhone Kopyala Yapıştır 2023

Dudak Isıran emoji kopyala yapıştır. Dudak Isıran emoji anlamı nedir? Dudak ısıran emoji iPhone ve android için.

Dudak ısıran emoji, iPhone ve Android telefonlarda bulunmaktadır. Whatsapp, Telegram, Instagram, Twitter ve buna benzer birçok sosyal medya uygulamasında bu emojiyi kullanabilirsiniz. Emoji kısmına dudak ısırma yazdığınızda bu emoji direkt olarak karşınıza çıkacaktır.

Telefonlarda yüzlerce farklı emoji bulunmaktadır. Bu emojilerin bazıları komik bazıları korkunç bazıları ise çeşitli anlamlar ifade etmektedir. Çok sık karşılaşılmasa da Dudak ısıran emoji de en sevilenlerden biri haline gelmiştir.

Dudak Isıran Emoji Anlamı Ne Demek?

Dudak ısıran emoji anlamı nedir sorusu da bu emoji ile ilk defa karşılaşanların merak ettiği şeylerdendir. Dudak Isıran Emoji ne demek sorusunun yanıtı ise Flörtleşmek olarak adlandırabiliriz. Bununla beraber tedirginlik ya da kaygı gibi anlamları ifade etmek için de kullanılabilir. Dudağını ısıran emoji 2021’de Unicode 14.0 için onaylanmıştır ve aynı yıl Emoji 14.0’a eklenmiştir.

Örneğin sevdiğiniz kişiyle romantik bir konuşma yapıyorsanız bu emojiyi size gönderebilir. Emojiyi gönderme nedeni tahrik etmek olabilir.

Dudak Isıran Emoji iPhone Kopyala Yapıştır

dudak ısıran emoji yeni

Biting Lip olarak bilinen Dudak ısıran emojiyi kopyalamak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. Direkt olarak emoji şeklinde görünmüyor. Fakat buradan kopyalayıp kullanmak istediğiniz yere yapıştırıp gönderirseniz emojiye dönüşecektir.

🫦

Yukarıdaki ifadeyi kopyalayıp göndermek istediğiniz kişiye gönderin. Direkt olarak emojiye dönüşecektir.

Emojiler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz arama kısmından emoji adını yazarak aratabilirsiniz. Bütün emojilerin anlamlarını ve neyi ifade ettiklerini sizin için anlattık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu