Haber

E-Nabız Covid 19 Test Sonucu Barkod No

E-Nabız Covid 19 Test Sonucu Barkod No neden yok ve E-Nabız Covid 19 Test Sonucu Barkod Numarası hakkında bilgilendiriyoruz.

E-Nabız Covid 19 Test Sonucu İçin Barkod No Verilmedi. Korona virüsün hayatımıza girmesiyle beraber, çoğu yerde PCR testi istenmektedir. Test veren vatandaşların en çok karşılaştığı problemlerden biri de E Nabız covid 19 test sonucu barkod numarası yok/verilmedi problemidir. Barkod numarası olmadan çoğu yere giriş yapılamıyor. Bu numara özetle sizin test sonucunuzu göstermektedir. Şikayetvar ve buna benzer bir çok platformda bu tür şikayetlere rastladık.

E-Nabız Covid 19 Test Sonucu İçin Barkod No Verilmedi

Covid-19 testi yapanlara E-Nabız’dan kontrol edileceği bilgisi veriliyor. Fakat E Nabız’dan kontrol etmeye çalışan vatandaşlar ise barkod no verilmediği için test sonucunu nereden öğreneceklerini bilmiyorlar. Panik yapmaya gerek yok. Zira bütün tahlil ve test sonuçlarınız çıktığında ilk olarak E-Nabız sisteminde görünür.

Eğer size de barkod no verilmediyse gün içerisinde Tahlillerim menüsünü kontrol etmenizi öneririz. Test sonuçlarının ne zaman çıkacağına dair net bir bilgi verilmez. Çünkü o gün birden fazla test alınmış olabilir. Bunun yanı sıra test işlemi uzun sürebilmektedir.

Özetle: Testinizin sonucu açıklandığında E-Nabız > Tahlillerim sekmesinden incelemesini yapabilirsiniz.

E-Nabız Korona (Covid 19) Barkod No (Numarası) Nedir?

E-Nabız üzerinden vermiş olduğunuz Covid testlerinde yer alan barkod numarasıdır. Bu numara ile test sonucunuz kolayca görülebilir. Bazı vatandaşlar E-Nabız üzerinden Covid Test sonucu barkod numarasına ulaşamadıklarını belirtmiş durumdalar. Bu problemin çözümü için aşağıdaki başlıkta yer alan adımları takip etmeniz gerekir.

E-Nabız Covid 19 Test Sonucu Barkod Numarası Nerede Yazar/Yazıyor

Test sonucunu öğrenmek isteyenler,

  • E devlet üzerinden e nabız sistemine giriş yapmalıdır.
  • Ardından tahlil sonuçlarım sayfasına giriş yaparak test sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Sorunu yaşayanlar tarafından oluşturulan şikayetler.

E-Nabız Covid 19 Test Sonucu İçin Barkod No Verilmedi

Bugün bir çok belirti olması nedeniyle Covid testi yaptırdım ve e nabız sisteminde tahlillerim kısmında pcr testi kaydı yok. Hastaneden barkod numarası da verilmedi bu nedenle test sonucumu halen öğrenemedim. Başka bir şekilde öğreneceğim bir yer var mı? Yardım edebilir misiniz?

E-Nabız Test Sonucum Yok

Kontrol ettiğimde sistemde ne gittiğim son hastane ne de yaptırdığım Covid 19 test sonucum görünmüyor. Yakın temaslı olduğumu belirtmeme rağmen **** Eğitim ve Araştırma Hast. Ankara hiçbir şey yapılmadı. Test verdim sonucumu öğrenemiyorum. 8 saat oldu. Ne Yapmalıyım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu