Haber

Ethereum (ETH Coin) Geleceği 2021 – Ethereum Coin Alınır Mı?

Ethereum (ETH Coin) fiyatı geleceği, Ethereum Coin alınır mı? geçmişten bugüne kadar Ethereum fiyatı, işte detaylar.

Eylül ayındaki fiyatı 28,970 TL olan Ethereum gelecekte yatırımcısının yüzünü güldürecek mi. Ethereum nedir? Piyasanın en büyük 2. parası olan Ethereum gelecekte ne kadar olacak. Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Ethereum İlk Çıkış Fiyatı

Ethereum ilk çıkış fiyatı ile ilgili bilgiden önce Ethereum nedir ona bir bakalım. Ethereum, kendi kripto para birimi olan Ether’i etkinleştiren merkezi olmayan açık kaynaklı bir blok zinciri sistemidir . Ayrıca, ETH, diğer birçok kripto para birimi için ve ayrıca merkezi olmayan akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışır.

Dahası, Ethereum ilk olarak Vitalik Buterin tarafından 2013 yılında yayınlanan bir teknik incelemede açıklanmıştır. Buterin, diğer kurucu ortaklarla birlikte, 2014 yazında halka açık bir çevrimiçi satışta proje için fon sağladı ve 30 Temmuz 2015’te blok zincirini resmen başlattı.

Dahası, Ethereum’un kendi iddia edilen hedefi, merkezi olmayan uygulamalar için küresel bir platform haline gelmek ve dünyanın her yerinden kullanıcıların sansür, kesinti ve dolandırıcılığa dayanıklı yazılımlar yazmasını ve çalıştırmasını sağlamaktır. Ethereum İlk çıktığında fiyatı 0,42 dolardı sonrasında yıllara göre şu şekilde güncellendi;

2016’da Ethereum fiyatı: 8,62 $

2017’de Ethereum fiyatı: 736,77 $

2018’de Ethereum fiyatı: 131,90 $

2019’da Ethereum fiyatı: 129,21 $

2020’de Ethereum fiyatı: 735,94 $

Ethereum Fiyat Grafiği

Ethereum fiyat grafiği, Günlük bir zaman diliminde belirlenen yukarıdaki grafikte Yükselen Kanal Trendi modelini görebiliriz. Yükselen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik bu fiyat modelindeki En Yüksekler ve En Düşükler’i gösterir. Ayrıca, bu model kısa vadeli bir yükselişe işaret ediyor.

Yukarıda gösterildiği gibi, bu ayın başında ETH düşüş pozisyonunu boğa trendine çevirdi. Dikkate alınması gereken bir neden, yüksek ticaret hacminin o dönemde meydana gelmesidir.

Ethereum, bu yıl potansiyel kripto para birimlerinden biridir. 2021’in başından bu yana, ETH’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyonlar, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini 2021

Ethereum (ETH) fiyat tahmini 2021, Şu anda ETH, coinmarketcap sıralamasında 2. sırada yer alıyor . Aslında, ETH fiyatı tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 4.356$’a ulaştı. Ethereum fiyat tahminimiz 2021 için kısa-orta vadeli senaryoda ETH, direnç seviyesini 4.200 $ ‘dan kırmak zorunda. Bunu yapmak için, 3.606 $ direnç seviyesinde daha fazla destek oluşturması gerekiyor. Aksi takdirde, ayılar üstünlük kazanabilir ve ETH’yi kendi bölgelerine daha da sürükleyebilir.

Bu arada, uzun vadeli ETH fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Dahası, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak bir dizi psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini 2022

Ethereum (ETH) fiyat tahmini 2022,internet üzerindeki analistlere ve analizlere göre Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Ethereum 2022’nin sonunda 5.500 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 6.000 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan, ortaklık ve 5.500$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini 2023

Ethereum (ETH) fiyat tahmini 2023 Yükseliş eğilimi devam ederse, Ethereum 2023 sonlarında 7.500 $ seviyelerine ulaşması için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini 2024

Ethereum (ETH) fiyat tahmini 2024, Analistlerin incelemelerinde Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, ETH fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, ETH yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip yaklaşık 9.500$’a ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini 2025

Ethereum (ETH) fiyat tahmini 2025, Gelen tüm güncellemeler ile birlikte fee ücretlerinin oranlaması ve platformun daha sık kullanılması ile birlikte Önümüzdeki dört yıl içinde ETH fiyatı 10.500 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak ETH için o kadar zor olamazdı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, ETH’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Ethereum Hangi Borsalarda Var

Ethereum Hangi Borsalarda Var şuan bütün güvenilir borsalarda farklı para birimleri ile almak mümkün. Bu borsaların başında Binance, Huobi, Coinbase, FTX, KuCoin, Kraken, Gate.io v.b

Bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu