Teknoloji

Online Evkur Borç Ödeme ve Evkur Borç Sorgulama 2023

Online Evkur borç ödeme, Evkur borç sorgulama nasıl yapılır. İnternet üzerinden Evkur borcu kredi kartı ile ödeme ile ilgili bilgiler işte detaylar.

Evkur genel olarak yüksek limitli kredi kartı olmayanların ve kredi çekme imkanı olmayanlara kredi kartsız taksitlendirme yaparak müşterilerine büyük kolaylık sağlayan çok büyük perakende satış mağazasıdır. Türkiye genelinde çok geniş mağaza zincirlerine sahip olan Evkur 1972 yılında kurulmuş ve o zamanda buyana 90 mağaza ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Evkur mağazalarında elektronikten mobilyaya birçok çeşit ürün bulunmakta ve bu ürünleri kredi kartsız taksitlendirme kolaylığı sunan mağaza. İsteyenleri için internet üzerinden de taksit ödeme imkanı sunmaktadır.

Evkur Borç Sorgulama

Herhangi bir teknoloji mağazasına yada mobilya mağazasına gidip bir ürün aldığınızda sizden ödeme yöntemi olarak kredi kartı üzerinden taksitlendirme veya nakit olarak peşin ödeme talep ederler ve kredi kart limitiniz yüksek değilse veya kadar nakidiniz yoksa o üründen mahrum kalacaktınız. Türkiye geneline vurulunca bu durum nüfusun büyük çoğunluğu için geçerli olacaktı.

Buradaki açığı tamamen dolduran Evkur hem mağazalarından hem de online olarak almış olduğunuz ürünü ister kredi kartı ister peşin isterseniz de kredi kartsız taksitlendirme seçeneği ile müşterilerine sunmakta. Ödeme kolaylığının yanında mağazaya gitmeden Evkur borç sorgulama ve online ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sunuyor. Evkur borç sorgulama e-devlet üzerinden yapılmamaktadır.

Evkur Borç Sorgulama Telefon Numarası

Evkur borç öğrenme işlemleri için hem internet sitesi üzerinden hem de müşteri hizmetleri üzerinden TC kimlik numaranız ile kalan borcunuz öğrene bilirsiniz. Evkurdan aldığınız herhangi bir ürünün hakkında teknik destek için ve satış sonrası bilgiler için 0212 473 46 46 numaralı Evkur Müşteri Hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Evkur TC ile borç sorgulama işlemini müşteri hizmetleri kanalından da yapabilirsiniz. Evkur müşteri hizmetlerinin 444 numarası bulunmadığından Evkur borç sorgulama telefon numarası için aramanız gereken numara 0212 473 46 46 dır.

Evkur Kredi Kartı ile Borç Ödeme

Online Evkur Borç sorgulama
Evkur Kredi Kartı ile Taksit Ödeme

Evkur kredi kartı ile taksit ödeme işlemi Evkurun web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Evkur online ödeme için yapmanız gereken birkaç küçük adım bulunmaktadır. Bu adımlar ile Evkur kredi kartınız ile ödeme işlemini Evkura gitmeden internet üzerinden sağlayabilirsiniz. İzlemeniz gereken yollar şu şekildedir.

  • Öncelikle Evkurun Online Ödeme sayfasını ziyaret edin.
  • Açılan ekrandan Kredi Kartı ile ödeme yapacaksanız Kredi Kartı sekmesini seçin
  • Açılan sayfadaki forma TC kimlik numaranızı ve Doğrulama kodunu girip devam tuşuna basın
  • Açılan sayfada “Fatura Seçimi” ekranında “Devam” butonuna tıklayın.
  • Ödeme ekranı karşınıza gelecektir.
  • Burada Kredi kart bilgilerinizi girip “Devam” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfadan kimlik bilgileriniz ve girmiş olduğunuz kart bilgilerini kontrol edip “Onay” butonuna tıklayın. Bankanız tarafından ödeme SMS i gönderilecektir onay kodunu açılan sayfaya girip işlemi tamamlayabilirsiniz.

Evkur online ödeme işlemi kredi kartı ile bu şekilde yapılmaktadır. Bu sayfa üzerinden evkur taksit sorgulama, evkur borç öğrenme, evkur ödeme işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi ile ödeme yapmak isterseniz veya otomatik ödeme talimatı vermek isterseniz. Aynı sayfa üzerinden bankayı seçip ödeme yönteminizi seçip TC kimlik numaranızı girmeniz ve ödeme seçenekleri içerisinde diğeri seçip kurum olarak EVKUR seçilmelidir. Bu adımları takip edip otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Teknoloji haberleri, kategorimizden en güncel haberlere ulaşabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu