Haber

Fake Sahte Whatsapp Konuşması Yapma 2023

Fake sahte Whatsapp konuşması yapma, Fake WhatsApp konuşması iPhone, WhatsApp fake konuşma nasıl yapılır, Fake mesaj uygulamaları hangileridir, Fake WhatsApp güvenilir mi, Sahte Whatsapp ne işe yarar işte detaylar.

Sahte Whatsapp konuşması birçok amaç için kullanıla bilir bunların başında sosyal medyada içerik üretmek için gelmektedir. Birçok sosyal medya platformlarında komik Whatsapp mesajlaşmaları veya ilginç whatsapp konuşmalarına denk gelmişsinizdir. Bunlar genellikle bu tip programlar ile yapılmaktadır. Bu amaç dışında arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanabildiğiniz gibi kötü niyetli kullanıcılarda bulunabilir.

WhatsApp Fake Konuşma Nasıl Yapılır

WhatsApp fake konuşma nasıl yapılır, Fake sahte Whatsapp konuşması yapmak için öncelikle ios veya android üzerinden uygun bir Fake mesaj uygulaması indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirip kurduktan sonra bir profil oluşturmanız gerekir.

Oluşturacağınız profile istediğiniz fotoğrafı ekleyebilirsiniz. Yazdığınız mesajların saatini ve görüldü olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz profilin çevirim içi ve yazıyor gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama iç tasarımı whatsapp uygulamasına birebir aynı olduğundan ekran kaydı alırken kimse şüphelenmez.

Fake Mesaj Uygulamaları

Fake mesaj uygulamaları hangileri. Fake sahte Whatsapp konuşması yapmak için internette birçok uygulama bulunmakta tabi her uygulama güvenli değil. En çok indirilen ve olumlu yorum alan uygulamaları indirmeniz önemlidir.

Ayrıca uygulamayı kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz. Google play veya app store üzerinden arama yaptığınızda sayısız Fake sahte Whatsapp konuşması yapma uygulaması çıkmaktadır.

Fake Chat Maker

Sahte whatsapp mesajlaşma uygulamaları içerisinde en çok indirilen Fake Chat uygulamasıdır. Olumlu birçok yorumda almıştır bu uygulama uygulama özelliklerinde;

– Sahte Profiller Oluşturma
– Sahte Konuşma Gönderme
– Sahte Durum Ekleme
– Çok sayıda emoji
– Konuşmanın her iki tarafını da kontrol edebilme
– Görüntü, Video ve Ses desteği
– Sahte sesli arama
– Sahte Arama kayıtlarının listesi
– Görüşmede videolar gönderin
– Görüntülü arama yapın ve alın
– Durum Videosu Gönderin
– Karanlık Mod

Gibi birçok özelik bulunmakta. Devamlı güncelleme alan bir uygulama olduğundan whatsapp güncellemelerini ve yeniliklerini kısa sürede kendi uygulamalarına da eklemektedir.

Fake Chat Maker – Sahte Sohbetler

Fake Chat Maker – Sahte Sohbetler

Fake Chat Maker – Sahte Sohbetler uygulaması önceki uygulamaya çok benzer bir uygulamadır. Uygulama içerisinde Sahte kişi oluşturma, Sahte konuşma gönderme ve alma, Sahte görüntülü ve sesli arama, Konuşmanın her iki tarafını da kontrol edebilme saat ve tarihlerini ayarlama. Görüldü ve çevirim içi ayarlarını yapabilme, Sahte durum paylaşma gibi birçok özellik bulunmaktadır. Uygulama içerisinde çok sayıda reklam çıkması ise kötü yanıdır. Özellikler;

  • Sahte mesaj yazma,
  • Fotoğraf gönderme,
  • Ses gönderme,
  • Video gönderme,
  • Sesli Arama,
  • Görüntülü arama.

FakeApp Sahte Ekran Görüntüsü

Bir diğer çok indirilen uygulama FakeApp Sahte Ekran Görüntüsü uygulamasıdır. Bu uygulama ile whatsapp, instagram ve normal mesajlarınız için bir sahte mesajlaşma oluşturabilirsiniz. Arıca sahte durum bilgisi de paylaşabilirsiniz. Uygulama ile yapabileceğiniz işlemler;

Kişi oluşturma ve mesajlaşma. resim gönderme, görüntülü ve sesli arama. Whatsapp üzerinden durum paylaşma ve oluşturduğunuz sahte profil için durum güncellemeleri. Instagram durum paylaşma, sahte mesajlaşma, sahte onaylı hesap oluşturma, Instagram sahte hikaye paylaşma ve sahte görüntülenme gibi işlemleri sağlamaktadır.

WhatsPrank – Sahte mesajlar

WhatsPrank – Sahte mesajlar

WhatsPrank – Sahte mesajlar uygulamasının Türkçe dil desteği olmamasından kaynaklı diğer uygulamalara göre daha az kullanılsa da apk olarak indirerek kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Konuşmada her iki tarafı da ayarlayabildiğiniz sahte profil ve kişi oluşturabileceğiniz, Sahte konuşma gönderme ve alma özellikleri olan kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır.

Yukarıda anlattığımız uygulamaların tamamı sahte mesajlaşma uygulaması olup tamimiyle şaka ve içerik üretmek için geliştirilen uygulamalardır. Bu tip uygulamaları farklı amaçlar için kullanmamanızı öneririz. Uygulamaların güvenlik dereceleri bilinmediğinden yükleyip yüklememek sizin kararınızdır.

Peki sahte Whatsapp konuşması nasıl yapılır. Fake sahte Whatsapp konuşması yapmak için yükleyeceğiniz uygulama ile bir profil yani kişi oluşturmanız gerekir. Oluşturduğunuz profil ile sanki whatsapp üzerinden yazışmışsınız gibi gösterebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamalar için detaylı anlatım yazının devamında. Sosyal medya içeriği üretiyorsanız ve senaryo üretmek konusunda sıkıntınız yok ise WhatsApp konuşma yaratma uygulamaları ile çok fazla içerik üretebilirsiniz. WhatsApp Fake mesaj uygulamaları ile Whatsapp sahte mesajlaşma nasıl yapılır işte detaylar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu