Haber

GencizBiz Kyk İzin Alma – Genciz Biz Hata Veriyor Açılmıyor 2024

Gencizbiz Uygulaması indir. GencizBiz Kyk izin Nasıl Alınır? GencizBiz uygulaması hata veriyor, beyaz ekran hatası.

GencizBiz Kyk İzin Alma 2024 Genciz Biz Hata Veriyor Açılmıyor. GencizBiz Kyk İzin Alma, Gencizbiz Uygulaması indir, Kyk izini Nasıl Alınır? Genciz Biz uygulaması hata veriyor, beyaz ekran hatası ve çözümü hakkında detaylar.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan bu program gençlerin dijital işlemlerini tek platformda birleştiriyor. Gençlere kolaylık sağlayan GencizBiz uygulamasını siz de telefonunuza yükleyip kullanabilirsiniz. Genciz biz kyk izin alma gibi işlemlerde de kullanılabilir. Tekji teknoloji ve sosyal içerik platformu olarak Gencizbiz uygulamasını inceledi. Uygulama hakkında sık sorulan sorulara ve tanıtımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gencizbiz uygulaması hakkında…

GencizBiz Nedir?

GENCİZBİZ uygulaması ile Gençlik ve Spor Bakanlığı duyurularına, haberlerine ve başvurularına anında ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden birden fazla işlem yapılabilmektedir. Bu uygulama kurulurken ana amaç gençlerin bütün işlemlerini tek çatı altında yapmasını sağlamaktır. Uygulamadan yapabileceğiniz şeyler;

 • Gençlik Radyosu dinlenir.
 • Yurt Nakil/ Yurt Kayıt Silme/ Yurt Öneri-Şikayet-Talep işlemleri yapılabilir.
 • Bağlı olduğunuz Yurt ve Gençlik Merkezindeki etkinliklerine bakabilirsiniz.
 • Kredi borcu/kredi/burs online sorgulama ve ödeme işlemleri buradan yapılabilir.
 • Yurt izin talebi online oluşturularak, talep sonucuna bakılabilir.
 • Gönüllülük projeleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
 • Gençlik Kamplarına başvuru yapabilir, başvuru sonucunu kontrol edebilirsiniz.
 • Gençlik Merkezlerimizin online eğitimlerine başvuru yapabilirsiniz.
 • Genciz biz uygulamasından, uzaktan eğitim programlarına başvuru işlemleri de yapılabiliyor.
 • Uygulamadan Gençlik Spor Yayınları’na ulaşabilirsiniz.

Kyk İzin Alma Sistemi

GencizBiz Kyk izin alma, Kyk izin alma sistemi olarak Gencizbiz uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulamada yapılacak işlemlerden biri de Kyk yurt izin talebi online olarak oluşturulabilir. Genciz biz uygulamasını hem Android hem de Ios cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Telefondan yada internet sitesinden uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

GencizBiz Kyk İzin Alma Nasıl Yapılır?

GencizBiz Kyk izin alma nasıl yapılır? İlk olarak yukarıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı telefonunuza yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Uygulamayı açarak giriş yapın,
 2. Giriş yaptıktan sonra Sağ kısımdaki menü tuşuna dokunun,
 3. Menü’den Yurt İşlemleri menüsüne girerek Yurt izin talebi oluşturabilirsiniz,
 4. Kyk Yurt izin talebinizi yine bu platformdan inceleyebilirsiniz.

Genciz Biz Uygulamaya Giriş Yapamıyorum

Genciz Biz sisteme giriş yapamıyorum, sorunu zaman zaman uygulamayı kullananların karşısına çıkmaktadır. Uygulama zaman zaman beyaz ekran hatası veriyor. Bunun nedeni net olarak bilinmese de belirli aralıklarla uygulamanın hata verdiği gözlemlenmektedir.

Uygulamada yaşanan sorun zaman zaman devam etse de genelde birkaç saat sonrasında düzelmektedir. Eğer uygulama hata veriyorsa daha sonrasında tekrar giriş yapabilirsiniz.

Öğrencilerin Uygulama İçin Önerisi

Uygulamadan, öğrencilerin yurt odalarını aralarında anlaşıp değiştirmelerine yarayan bir menü yada özellik gelmesi gerekir. 2 öğrenci anlaştıktan sonra bu yurt yetkililerinin önüne düşecek ve onlarda onayladıktan sonra oda değişimi gerçekleşecek şekilde bir sistem olmalı. Çünkü herkes rastgele kişiler ile aynı odada kalmak istemeyebilir.

GencizBiz Kyk Yurt İzin Alma Hatası

GencizBiz Kyk izin alma hatası, çoğu zaman uygulamayı kullananların karşısına çıkmaktadır. Uygulama gün içerisinde belirli zaman aralıklarında hata verebiliyor. Eğer uygulama üzerinden hata alırsanız internet sitesi üzerinden kyk yurt izin alma talebinde bulunabilirsiniz.

Gencizbiz internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu