Haber

Getir 30 TL İndirim Nasıl Yapılır

Getir 30 TL İndirim ve ilk sipariş 30 TL indirim kampanya nasıl yapılır, Getir ilk sipariş kapmayası hakkında detaylı bilgiler. Kampanya ne zaman bitecek devam ediyor mu cevapları yazımızda.

Pandemi süreci ile birlikte ve sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak gündemden hiç düşmeyen ve en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Getir. Yapmış olduğu kampanyalarla da gündemde kalmayı başarıyor.

Pandemi süreci ve sokağa çıkma yasakları ile ülkenin büyük bir kısmında kullanılmaya başlayan uygulama ile uygulama üzerinden yapmış olduğunuz Market alışverişlerinizi ve yiyecek içecek ve abur cuburları adresinize teslim alabiliyorsunuz. Ürün kategorisi çok geniş olunca talep te fazla oluyor. Tabi piyasadaki tek firma olmadığı için belirli kampanyalar ile müşterilerin dikkatini çekerek pazarda pay sahibi olması gerekiyor.

Bunu çok güzel bir kampanya ile değerlendiren getirin ilk sipariş 30 TL indirim kampanasına katılmak için sadece uygulamayı indirip kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için ilk kez üye olmanız yeterli olacaktır. Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Kampanyası için ekstra bir şart yok herkes faydalana bilir.

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle;

Getir uygulamasını cihazınızın uygulama mağazasından indirmeniz gerekecek.

Ardından online alışveriş uygulaması olan Getir için giriş yapmak yani üye olmak gerekli.

Kampanya bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir genel olarak 130 TL ve üzeri siparişine 30 TL indirim sunuluyor.

Sepetinizi onayladıktan sonra ödeme yönteminizi seçip kampanya kısmından 30 TL indirim kampanyasını seçilip indirim uygulandıktan sonra ödeme işlemi yapılır.

Örnek 1: Sepet 150 TL => 120 TL ödenir.

Örnek 2: Sepet 180 TL => 150 TL ödenir.

Örnek 3: Sepet 200 TL => 170 TL ödenir.

Önemli bilgiler;

• Getir, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir.

• GetirYemek ve GetirBüyük’te geçerli değildir.

•  Bu kampanya tarafınıza otomatik olarak tanımlanmakta olup, anlık olarak değişebilecektir. Getir’in kampanyanın geçerliliği ile ilgili taahhüdü, bu kampanyanın size tanımlanmasından itibaren 15 dakika ile sınırlıdır.

Getir İlk Siparişe 30 TL İndirim Kodu

Bazı bölgelerde bu indirim oranı düşe bilmekte 25 TL veya 20 TL olarak. Kampanya halen devam etmekte ve bitiş tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi yoktur. Kampanya sadece Getir kısmında geçerli olur yani GetirYemek ve GetirBüyük’te geçerli değildir.

Kampanya ile başka indirim kampanyaları aynı anda kullanılmadığından ilk 30 TL indirim kampanyası kullanılıp sonra diğer kampanyalar kullanılmalıdır. Kampanya sadece bir kere kullanıla bilir.

Ödeme uygulama üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile yapılır. indirimden ve kampanyadan faydalana bilmeniz için ödemenizi uygulama üzerinden yapmalısınız.

İlk sipariş kampanyası gibi birçok kampanyalardan uygulamanın kampanyalar kısmında görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu