Haber

Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Getir Çağrı Merkezi Getir Müşteri Hizmetleri detayları. Getir müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında merak edilenleri burada anlatıyoruz.

Getir çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ne işte detaylar. Son dönemde her yerde reklamları ve motorlu kuryeleri ile karşılaştığımız ve pandemi sürecinde patlama yaprak çoğu kişi tarafından mobil uygulaması kullanılmaya başlanan getir

Getir 2015 yılında kurulmasına rağmen son 2 yılda en hızlı büyüme sini sağladı başlangıçta yaklaşık 300 ürün ile başlayan getir uygulaması şuan 4000 den fazla ürün bulunmakta ve yaklaşın 15 Dakikada kapınıza getirilecek şekilde depoları bulunmakta. Getirin bu kadar hızlı büyümesinin en büyük sebeplerinden biride franchise modeli bayilikler vermesinden. Getirin sitesi üzerinden bayilik başvurusu yapıp bayi ola bilirsiniz. Tabi franchise şeklinde bayi yapılanmasında bir ana şirket tarafından denetlenmesi lazım. Getir bir internet şirketi olduğu için yan bayiler tarafından yapılacak herhangi bir hata getiri etkileyeceğinden geri bildirimlerine önem vermekte. Bu ger bildirimleri hem internet sitesi hem mobil uygulama hem de müşteri hizmetleri kanalları ile yapmakta.

Getir uygulaması içerisinde yiyecekten sağlık ürünlerine, marketten bebek ürünlerine kadar onlarca kategori bulunuyor. Günün her saatinde haftanın her gününde hizmet veren bir uygulama ve siparişleriniz kuryeler tarafından getirilince, bazen şikayet öneri ve taleplerde oluyor haliyle. Bu tip durumlarda uygulama üzerinden geri bildirim yapa bileceğiniz gibi isterseniz müşteri hizmetlerini arayıp önerinizi veya şikayetinizi ekleyebilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri Telefonu

Getir müşteri hizmetleri telefonu online alış verişte büyük kolaylık sağlayan getir pandemiden sonrada aynı şekilde devam etmesi ve insanları alıştırmış olduğu bu kolaylık nedeniyle devamlı büyüyen bir firma olması bekleniyor. Getirin misyonu olan zamandan tasarruf etmemiz için 15 dakikada teslimat prensibi sayesinde diğer online alışveriş sitelerinin önüne geçmesini sağladı.

Yapmanız gerek kullanmış olduğunuz akıllı cihazın uygulama mağazasından getir uygulamasını indirip. Kayıt olduktan sonra adres bilgilerinizi girip siparişinizi tamamlamak sonrasında siparişiniz kapıda. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa toplamda 29 ilde ve yurtdışında Londra, Amsterdam, Berlin, Paris’te de hizmet vermekte. GetirYemek ise 81 ilde hizmet vermekte. GetirÇarşı ise mahallelerdeki bütün dükkanları; kasap, manav, kuruyemişçi, market, pet-shop, fırın gibi pazar yerlerini bünyesine katmayı hedefliyor. Bu kadar çok çeşit ve ürün bol olunca evden çıkmadan tüm alışverişinizi online olarak yapmak mümkün oluyor.

Getir Müşteri Hizmetleri Numarası

Afişlerinde reklam kampanyalarında internet sitelerinde devamlı olarak gördüğümüz slogan ‘Getir bi mutluluk’ Slogan bu olunca mutlu olmaya n müşteri internetten Getir Müşteri Hizmetleri Numarası olarak arama yapıp şikayetini veya geri bildirimini müşteri hizmetlerine iletmek istiyor. Getir firma olarak geri bildirimlere çok değer veriyor. Kendini geliştirmek ve şikayetleri inceleyerek buna göre çözümler sunmak için müşteri temsilcisi veya internet siteler üzerinden şikâyetinizi ilete bilirsiniz. Getir franchise firması olduğu için kendi bünyesinde yaklaşık 2000 diğer bayilerinde ise 4000 çalışanı var ve her birinin kontrolü ve takibi için müşteri geri bildirimlerini dikkate alıyorlar. Bütün şikayet öneri ve taleplerinizi Getir Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0 (850) 532 50 50 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca info@getir.com elektronik posta gönderme işleminde sağlayabil veya Getirin internet sitesi üzerinden Formu doldurarak şikayetinizi veya önerinizi iletebilirsiniz. Her türlü öneri şikayet ve talepler getir ekibi tarafından incelenip değerlendirilmektedir.

Getir Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Getir müşteri hizmetleri direk bağlanma oldukça basit. 0 (850) 532 50 50 aradığınızda sesli yanıt sistemi sizi müşteri temsilcisine yönlendirecektir. Tüm Türkiye ye hizmet verdiğinden kaynaklı biraz bekleme durumu söz konusu olabilir ama oldukça hızlı bir şekilde talepleriniz karşılanacaktır.

Müşteri görüşlerine göre hizmet kalitesini artırmak için Getir müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Getir Yemek Müşteri Hizmetleri

Getir Yemek müşteri hizmetleri numarası Getir müşteri hizmetleri numarası ile aynı numara olan 0 (850) 532 50 50 numaradır. Siparişlerde oluşa bilecek aksaklıklar memnun olmadığınız durumları bildirmek için Getir Yemek müşteri hizmetleri numarası arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. İlgili ekip tarafından en kısa süre içerisinde şikayetiniz çözümlenecektir. Getir franchise makası olduğundan bayi olmak için getirin sitesi üzerinden Bayimiz Olun formunu doldurup bayi oluna bilir.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Getir Genel Müdürlük

Çağrı Merkezi Numarası: +90 (850) 532 50 50
E Posta Adresi: info@getir.com
Adres Bilgisi: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

Çağrı merkezini 7 / 24 arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu