Haber

Global Satış İcra Takibi Mesajı

Bazı vatandaşlara Global Satış icra takibi mesajı gönderiliyor. Vatandaşlar da neden böyle bir mesaj aldıklarını merak ettiğinden Global Satış nedir kimdir gibi soruların yanıtını internette arıyorlar.

Global Satış Firması Altında 120 TL İçin İcra Dosyası Açılması

Bizlerde Global Satış icra mesajı nedir neden gelir konusu hakkında araştırmalar yapmaya başladık. Global Satış icra takibi mesajı geldi ne yapmalıyım diye merak edenleri için burada bilgiler verdik.

Genelde internette yaptığımız araştırma sonucunda dolandırıcı gibi yorumlar ile karşılaştık.

Global Satış İcra Takibi Mesajı Geliyor

Bazı vatandaşlara Global Satış icra takibi mesajları iletiliyor. Örnek bir mesaj gösterecek olursak;

Sayın S*** L****- dosyanız icra takibi başlatılması için hukuk ofisine devredilmiştir. İletişim için Kordelya avukatlık iletişime geçin.

Şeklinde mesajlar gitmektedir. Bu mesaj sonucunda sorgulama yapanlar ise genelde kapınıza gelen bir kargoyu almamışsınız gibi garip bir cevap ile karşılaşıyorlar.

Bazı vatandaşlara ise gelen mesajda iban numarası da veriliyor. Direkt olarak ne olduğunu anlamadan bu iban’a herhangi bir para göndermeyin!

Global Satış İcra

Bazı vatandaşlar ise verilen iletişim numarasını aradığında 120 TL istiyorlar gibi şikayetlerde bulunmuş durumda. İade edilen bir üründen dolayı bu ücretin talep edildiği şeklinde bir açıklama yapılmış. Ancak henüz daha bu bir dolandırıcılık taktiği mi net bir şey söylemek mümkün değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu