Teknoloji

Yeni Cmd Instagram Hesap Çalma 2 DK Kodu Yöntemi Keşfedildi

Instagram hesap çalma yöntemleri 2022 güncel. Dikkat Instagram hesap çalma linki nedir? Yeni Instagram hesap çalma kodu keşfedildi.

Instagram hesap çalma, çoğu kişinin korkulu rüyaları arasında. Acaba benim de hesabım çalınır mı sorusu arkadaşlarımızın hesapları çalındığında aklımıza geliyor. Ancak dikkatli olursanız hesabınızın çalınma olasılığı neredeyse imkansızdır. Hesapların çalınmasına olanak sağlayan bizleriz. Nasıl mı? İki faktörlü güvenlik adımlarını açmayıp, şifre ve mail bilgilerimizi paylaşmamız sonucunda hesaplarımız çalınabiliyor. Ayrıca gönderilen güvenli olmayan linklere dokunulması halinde yine Instagram hesap çalma işlemi gerçekleşebiliyor. Hesabınızı güvende tutmak için öncelikle bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalı ve şifrelerinizi güçlü tutmanız gerekir.

Instagram hesap çalma kodu olarak bilinen şifre değiştirme kodunu da kimseyle paylaşmamak gerekir. Örneğin biri Instagram şifremizi değiştirmek istediğinde bize bir kod gelir. Bu kodu Instagram üzerinden ailenizden biri dahi istese vermemeniz gerekir. Çünkü muhtemelen kodu isteyen hesap çoktan başkalarının eline geçmiştir.

Instagram Hesap Çalma Kodu

Instagram çalma kodu nedir, nereden nasıl elde edilir? Bu sorunun cevabı da insanlar tarafından merak edilip aranıyor. Hesap çalmak için uzman kişilerin çok farklı yöntemler kullandığını söylemek yanlış olmaz. Size mesaj yoluyla çeşitli bağlantılar gönderip buna tıklamanızı bekleyerek hesabınızı çalabilirler. Ancak onun dışında direkt olarak Instagram hesap çalma kodu bulunmamaktadır. Genelde Instagram şifrenizi değiştirmek için Instagram size bir kod gönderir. Bu kodu bir başkasına verirseniz kendi elinizle o kişinin hesabınızı çalmasına yardımcı olmuş olursunuz. Bazı Instagram çalma yöntemleri;

  • Instagram şifre değiştirme kodunu sizden alarak,
  • Zararlı bağlantılar gönderip buna tıklamanızı isteyerek,
  • Çeşitli sosyal mühendislikler ile hesaplar çalınabiliyor.

Instagram Çalma Linki 2022 Temmuz Güncel

Instagram çalma linki, Youtube ve benzeri platformlarda videolarının gezindiği bir olaydır. Bu linkler genelde dokunmalarınızı kaydederek linki oluşturan kişinin mail adresine gönderen sistemlerdir. Güvenilir olmadığını düşündüğünüz herhangi bir bağlantıya tıklamayın. Bağlantıyı ailenizden biri dahi aç diye zorluyorsa dokunmanızı önermiyoruz. Genelde zararlı türdeki bağlantılar Instagram çalmak için kullanılıyor.

Instagram çalma linki olarak sosyal medyada ve internette rastladığınız linklere de dokunmanızı ya da açmanızı önermiyoruz. Bu tür sistemlerden uzak durarak hesabınızı koruyun.

Sevgilimin Instagram Şifresini Nasıl Kırabilirim

Sevgilimin Instagram şifresini nasıl kırabilirim? Sevgilimin bir şeyler karıştırdığını düşünüyorum. Instagram‘da kiminle konuştuğunu merak ediyorum şifresini nasıl öğrenebilirim sorusunun araştırması en az bir defa hepimizin aklına gelmiştir.

Bir Instagram hesabının şifresine ulaşabilmek için güvenlik adımlarından biri olan e-posta ya da telefon numarasına sahip olmanız gerekir. Bu sayede e-Posta yoluyla ya da telefona gelecek olan kod sayesinde o hesabın şifresini değiştirebilirsiniz. Bunun dışında Instagram‘a dışarıdan müdahale etmek neredeyse imkansızdır.

Cmd Instagram Çalma Kodu

Cmd instagram çalma kodu, arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız buradaki kodları kullanabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz kodları bilgisayarınızın CMD ekranından yazarak adeta Matrix filmindeki gibi kodların akmasını sağlayabilirsiniz. Ardından “Instagram‘ın birkaç saat içinde elimde” yazıp şaka yapabilirsiniz.

  • Cmd ekranını açın,
  • Ekranda color a yazıp entner’a basın,
  • dir yazıp enter’a basın,
  • ipconfig yazarak tekrar enter’a basın,
  • Sonra tree yazarak enter‘a basın.
  • ping google.com yazıp enter basın.

Bu kodları yazdığınızda Google‘a Ping gönderirsiniz. Ayrıca kendi bilgisayarınız ile ilgili çeşitli bilgilere ulaşırsınız. Yukarıdaki kodlar kullanıldığında ekran yeşil olacağından dolayı inandırıcılığı yüksek olacaktır.

Her geçen gün Instagram çalma yöntemleri değişiyor. Bu haberimizde Instagram hesap çalma yöntemleri hakkında bilgi verdik. Buradaki bilgiler ışığında gelen zararlı bağlantılara dokunmayın ve şifrenizi ya da bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Bu sayede hesabınız da çalınmaz.

Instagram Hesap Çalma 2 DK

2 dakikada Instagram hesap çalma gibi videolar ve buna benzer içerikler de mevcut. Bu içeriklerde eğer sizin instagram şifreniz istenirse girmeyiniz.

İnstagram Hesap Çalma Suçu

İnstagram hesap çalma suçu ülkemizde sıklıkla cezalandırılmaktadır. Birinin hesabını çalmak “İnternet yoluyla özel hayatın gizliliğini ihlal suçunu oluşturmaktadır.” Bu tür suçlarda ise o kişinin 1 yıl ila 5 yıla kadar hapis cezası istenilebilir.

instahacks.tr. gg hesap Çalma

instahacks.tr.gg hesap çalma benzeri sitelere güvenerek sakın giriş yapmayın. Bu ve buna benzer siteler sizlerden Instagram bilgilerinizi talep etmektedir. Siz de o bilgileri yazdığınızda hesabınızın çalınması için gerekli bilgileri vermiş olursunuz. Instagram beğeni hilesi, takipçi hilesi gibi sistemlerde de sizden şifre isteniyorsa hesabınızın çalınacağından emin olabilirsiniz.

Eğer böyle sistemlere şifrenizi verdiyseniz, içiniz rahat olsun onlar hesabınızı çalar! Tabii ki şifrenizi kimseyle paylaşmayın.google news

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu