Teknoloji

Instagram Toplu Takip Bırakma 2024 Herkesi Takipten Çık!

Instagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır? Instagram Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Uygulaması.

Instagram Toplu Takip Bırakma Nasıl Yapılır? Instagram Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma, takipçileri takipten bırakma uygulaması.

Instagram takipten çıkma işlemi tek tek yapıldığından çok yorucu bir iştir. Fakat çeşitli uygulamalar kullanılarak bu işlemi tek dokunuşla yapılabilir. Instagram ‘da çok fazla takipçi olmasını hemen hemen herkes istiyordur. Hatta takipçi kasmak için takibe takip yapan çokça kişi var. Fakat takip ettiğiniz kişiler sizi takipten çıkabiliyor yada tanımadığınız kişileri takip etmek istemiyor olabilirsiniz. Instagram toplu takip bırakma nasıl yapılır merak edenler için çeşitli uygulama önerilerinde bulunduk. Spam ve bot takipçileri takibini bırakmak oldukça kolaydır. Sizi takip edenleri değil de sadece takip etmeyenleri takipten çıkarmak isteyebilirsiniz. Ayrıca bütün takip ettiğiniz kişileri de takipten çıkmak isteyebilirsiniz. Takip etmeyenleri takipten çıkma yapmanız gerekenler.

Instagram Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma

Burada anlatılanları uygulayarak instagram’da toplu takipçi silme yada takip bırakma işlemini yapabilirsiniz. Genelde toplu unfollow takip bırakma uygulamaları ücretsiz. Sizin için bilgisayardan ve telefondan kullanabileceğiniz takipten çıkma uygulamalarını listeledik. Instagram takipçi silme bilgisayardan? Instagram toplu unfollow? Instagram toplu takipten çıkma? nasıl yapılır sorularını yanıtladık. Instagram Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma:

Bilgisayardan Instagram Toplu Takip Bırakma PC

GrowBot Instagram Toplu Takip Bırakma

Bilgisayardan Instagramdan takipçi çıkarma ve takipten çıkmak mümkün. Chrome eklentisi kullanarak Instagram’da takip ettiklerini takibi bırakma ve takip edenleri silme gibi işlemleri rahatça yapabilirsiniz. Pc ile Instagram toplu takipçi silme işlemi için aşağıdaki eklentiyi chrome uygulamasına kurmanız gerekiyor. Ardından, instagram hesabınıza giriş yapın ve Unfollow özelliğini kullanmaya hemen başlayın. Kullanımı en kolay yöntemlerden biridir.

PC: GrowBot Automator for Instagram

Telefondan Instagram Toplu Takip Bırakma

Telefondan Instagram Toplu Takip Bırakma

Telefondan Instagram toplu takip bırakma, tek dokunuşla toplu takip bırakmaya yarana çok az çalışan uygulama vardır. Bu uygulamalar ile isterseniz bütün takip edilenleri seçebilir, isterseniz de tek tek seçip ardından topluca silme yapılabilir.

  1. App Store(Cleaner for IG)
  2. Play Store’da(Unfollowers)

Bu ve buna benzer uygulamaları kullanarak toplu takip silmek mümkündür. Uygulamalara giriş yapıp hesabınıza giriş yaptıktan sonra takip edilen kişileri silmek çok daha rahattır. Fazladan bir uygulama kullanmaya gerek kalmaz. Sadece uygulama ile basitçe yorulmadan takipleri toplu şekilde bırakmak mümkündür. Bu tür uygulamaların ücretli olanları da mevcuttur. Ücretli olan uygulamalar daha çok kullanıcı dostudur ve daha güvenilir olurlar diyebiliriz. Ancak siz bu tür uygulamaları kullandıktan sonra Instagram şifrenizi değiştirmeyi unutmayın.

Instagram Toplu Unfollow Yapma

ınstagram toplu unfollow yapma hem bilgisayardan hem de telefondan rahatça yapılabilecek bir işlemdir. Tek tek kontrol ederek ya da kendini takip etmeyenleri teşhis etmek isteyenler ise aşağıdaki uygulamayı kullanabilir.

  • Reports + Uygulaması

Bu uygulamada sizi takip etmeyi bırakanlar, takip etmediğiniz takipçiler ve sizi engelleyenler gibi çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Profilime bakanları görme gibi işlemler için uygulamayı premium olarak kullanmanız gerekir.

Instagram Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma

Instagram takip etmeyenleri takipten çıkma uygulaması arayanlar da buradaki uygulama ve bilgisayar eklentilerinden birini kullanabilirler. İşlemi bilgisayardan ya da mobil cihazdan yapmak sizin elinizde. Uygulamaları hem android hem de ios cihazınıza yükleyerek ilgili özelliği hemen kullanabilirsiniz.

Android ve iPhone telefonlarda rahatlıkla kullanılabilecek uygulamaları Uygulama mağazasından telefonuna ve tabletine yükleyebilirsin.

Not: Bu tür uygulamalar kullanılırken sorumluluk hesap sahibine aittir. Uygulamaları kullandıktan sonra hesap şifrenizi değiştirmenizi öneririz.

Haberimizde Instagram Toplu Takip Bırakma 2024 Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Toplu takipten çıkarma işlemleri için yukarıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Instagram Takip İsteği Nasıl Kabul Edilir?

Instagram’da bir kullanıcı tarafından yapılan takip isteğini kabul etmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Instagram uygulamasını açın ve giriş yapın.
  • Profilinize gitmek için sol üst köşedeki kullanıcı resminize tıklayın.
  • “Takip İstekleri” sekmesine tıklayın. Bu sekme, profilinizin altında yer alır ve yeni takip isteklerini gösterir.
  • Takip isteğini kabul etmek istediğiniz kullanıcıyı bulun ve onun profiline tıklayın.
  • Kullanıcının profilinde, “Takip Et” butonunun yer aldığı alana tıklayın. Bu, takip isteğinin kabul edildiği anlamına gelir ve kullanıcının paylaşımlarını artık profilinizde görebileceksiniz.
  • Takip isteğini reddetmek istiyorsanız, “Takip İstekleri” sekmesinde yer alan kullanıcının profiline gidin ve “İsteği Reddet” butonuna tıklayın. Bu sayede, kullanıcının takip isteği reddedilecek ve profilinizde paylaşımlarını göremeyeceksiniz.

Bu adımları izleyerek, Instagram’da gelen takip isteklerini kolaylıkla kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Ancak, unutmayın: Instagram’da takip etme ve takip edilme özelliği, kullanıcılar arasında iletişim kurmayı ve paylaşımları takip etmeyi kolaylaştıran bir özelliktir. Bu nedenle, dikkatli bir şekilde kullanılması önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu