Haber

İstanbul Elazığ Arası Kaç Kilometre 2022 Kaç Saat

İstanbul Elazığ arası kaç kilometre ve kaç saat? Uçakla Elazığ İstanbul arası kaç saat? Uçakla İstanbul Elazığ arası kaç kilometredir? İstanbul’dan Elazığ’a ya da Elazığ’dan İstanbul’a yolculuk yapacak olan vatandaşlar aradaki mesafeyi ve ne kadarlık süre yolculuk yapacaklarını araştırmaktadır.

Şehirlerarası yolculuklar söz konusu olunca özel araçla gidecek olanlar yakıt tüketimini ve ne kadar süreceğini öğrenmek için kaç kilometrelik yol gideceklerini araştırırlar. Siz de, İstanbul’dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız aşağıdaki bilgiler işinize yarayabilir. İstanbul ve Elazığ arası yol mesafesi ve süresi ile ilgili merak edilen bütün soruların yanıtları aşağıdaki başlıklarda.

İstanbul Elazığ Arası Kaç Kilometre?

İstanbul Elazığ Arası kaç kilometre ve kaç saat sorularının yanıtına aşağıdaki haritadan bakabilirsiniz. Kendi aracınızla geleceğiniz zaman bu yol güzergahına göre seyahat etmeniz durumunda 13 saat ve 1213 kilometre sürmektedir.

Araba Mesafesi1210 km
Otobüs Mesafesi1199 km
Uçuş Mesafesi1 sa. 35 dk. 
Yaklaşık Mesafe1210 km
Araba Süresi13 sa. 30 dk.
Otobüs Süresi17 sa. 37 dk.
Yürüme Mesafesi228 sa.
En Ucuz Bilet440 TL
Otobüs Sefer Sayısı57

İstanbul Elazığ Yol Güzergahı

İstanbul – Elazığ Yol güzergahı aşağıdaki görseldeki gibidir.

İstanbul Elazığ Arası Kaç Km?

Şehirler arasındaki mesafe yolculuk süresini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Elazığ İstanbul arası yaklaşık olarak 1.213 kilometredir.

İstanbul Elazığ Arası Trafik Yoğunluğu

İstanbul Elazığ yolculuğunuzda trafik durumunu ve yoğunluğunu merak ediyorsanız aşağıdaki Yandex haritasından kontrol edebilirsiniz.

Tatil için ya da memlekete dönmek için İstanbul’dan Elazığ’a yolculuk edecekler Otobüs ile yolculuk ederlerse yolda geçirecekleri zaman trafik yoğunluğuna göre ve molalara göre farklılık gösterebilmektedir.

İstanbul Elazığ Arası Kaç Saat Uçakla

İstanbul Elazığ arası kaç saat sürüyor? Uçakla kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise: 1 saat 35 dakika civarındadır.

İstanbul Elazığ Arası Kaç Saat Otobüsle

İstanbul’dan Elazığ’a ya da tam tersi Elazığ’dan İstanbul’a otobüsle yolculuk yapacak olursanız yaklaşık olarak 17 sa. 37 dk sürmektedir. Ancak bu süre mola sürelerine, yol durumu, trafik durumuna göre farklılık gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu