Haber

İstikbal Mobilya Fiyat Listesi 2021

İstikbal mobilya fiyat listesi, İstikbal mobilya fiyatları ve kampanyalar, İstikbal mobilya oturma grupları, İstikbal mobilya koltuk takımları hakkında bütün bilgiler yazıda işte detaylar.

Yeni evlenen çiftler veya mobilyalarını yenilemek isteyenler öncelikle uzun süreli ve kaliteli ürünlere göz gezdirirler. Her zevke ve göze hitap eden modeller ile uzun ömürlü olması ile ismini duyurmuş olan mobilya markası da istikbaldir. Çok eski ve köklü bir firma olması nedeniyle kaliteden taviz vermeden çok iyi tasarımlar ile ürettiği ürünleri satış sonrası destek ve garanti hizmetleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarının başında gelmekte. Ürünleri piyasadaki ürünlerden daha pahalı olsa da sağlamlık seviyesi piyasanın en üstünde olduğu için uzun vadede zarar ettirmeyen bir markadır. Tabi önceden bir ön inceleme yapmak ve fiyatlar hakkında biraz fikir sahibi olmak her zaman daha iyidir. Bundan kaynaklı istikbal mobilya fiyatları ve istikbal fiyat listesini çok kısa bir şekilde inceledi.

İstikbal Yatak Odası Fiyatları

İstikbal yatak odası fiyatları, yatak odası tasarımları ve konforu bakımından en önde gelen firma olan istikbalin son tasarımları gerçekten göz kamaştırıyor. Yeni evlenecek olanların ilk olarak uğradığı istikbal mağazalarındaki ürünlerin estetik anlayışı ve kalitesi seçim yapma konusunda insanları gerçekten zorluyor. Yatak odası takımlarında istikbal mobilya fiyatları

Vista Yatak Odası Takımı
Vista Yatak Odası Takımı

İstikbal Vista Yatak -11.000 TL

Betty Yatak Odası Takımı
Betty Yatak Odası Takımı 

İstikbal Betty Yatak Odası 17.200 TL

İstikbal Misty Yatak Odası
İstikbal Misty Yatak Odası

İstikbal Misty Yatak – 15.000 TL

Armony Yatak Odası Takımı 16.051 TL

İndigo Yatak Odası Takımı 11.480 TL

İstikbal Mobilya Koltuk Takımları 2021

İstikbal mobilya koltuk takımları, evin oturma odasına veya misafir odasının olmazsa olmazı koltuk takımlarıdır. İstikbal kalitesi ile garantili bir şekilde yıllarca eskimeden kullanmanız için yenilikçi tasarımlarla göz zevkinize hitap eden mobilya ürünlerini bize sunmaya devam ediyor. İşte istikbal koltuk takımların fiyat listesi.

İstikbal Betty Koltuk Takımı 19.400 TL

İstikbal Aren Koltuk Takımı 16.300 TL

İstikbal Venon Koltuk Takımı 13.400 TL

İstikbal Vels Koltuk Takımı 12.300 TL

İstikbal Serra Koltuk Takımı 15.400 TL

İstikbal Mira S Koltuk Takımı 11.000 TL

Daha detaylı incelemeler için istikbal mobilyanın web sitesini gezebilirsiniz.

İstikbal Oturma Grubu 2021

İstikbal oturma grubu, hem oturma odası hem misafir odası için farklı seçenekler içeren alabildiğince şık ve göz alıcı ürünleri bu senede bizlere sunmaya devam ediyor. Her zevk için farklı ürünlerin bulunduğu ve ister yeni evliler ister ev yenileyenler için çok çeşitli oturma gruplarını piyasaya sundu. Ürenler incelemek için size en yakın istikbal mağazasına uğrayabilir veya istikbalin web sitesi üzerinden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Oturma grubu fiyatları Türkiye piyasasına göre biraz yüksek olsa da kalitesi Türkiye standartlarının çok üstündedir.

İstikbal Star X Maksi Takımı 7.900 TL

İstikbal Sole Deluxe Takımı 7.600 TL

İstikbal Mikado Deluxe Takımı 12.100 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu