Haber

Kalp Yarası Nerede Çekiliyor, Hangi İl ve İlçede Çekiliyor, Sancakzade Konağı Nerede

ATV ekranlarında yayınlanan ve Süreç Film tarafından yayıncılığı üslenenle Kalp Yarası dizisi ile ilgili internette en çok merak edilen ve en çok sorulan sorular olan Kalp Yarası nerede çekiliyor, Kalp Yarası hangi il ve ilçede çekildi, Kalp Yarası Sancakzade konağı gerçekte nerede, sorularının cevaplarını sizin için makalemizde yanıtladık.

ATV ekranlarında 28 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan aşk ve dram temalı dizi 21 Şubat 2022 tarihinde ise final yaparak sona ermiştir. Dizi konusun olarak Antakya’nın köklü iki ailesi arasındaki anlaşmazlık ve süre gelen çatışmalar arasında kalmış ve bu çatışmalar arasında filizlenen bir aşkın hikayesi anlatılıyor.

Kalp Yarası Nerede Çekiliyor

Kalp Yarası dizisi ATV ekranlarında yayınlanan ilk bölüm itibari ile reytinglerde ilk sıralarda yer almayı başardı. Dizinin izleyenlerin en merak ettiği konulardan biri olan dizini hangi il ve ilçede çekildiği sorusunun cevabı ise çoğu sahne Hatay merkez ilçesi olan Antakya’da çekildi. Bazı sahneler Hatay’ın başka bölgelerinde çekilse de genel olarak Hatay Antakya’da çekildi. Dizinin çekildiği Sancakzade Konağı Hatay Antakya’da bulunan bir konaktır.

Kalp Yarası Neden Final Yaptı

Bir yaz dizisi olarak başlayan ve reytingleri de oldukça iyi olan dizi 28 Haziran 2021 tarihinde ilk bölümü yayınlandıktan sonra 21 Şubat 2022 tarihinde 32. bölüm ile final yaptı. Dizinin bitişi ile ilgili kanal yönetimi ve dizi ekibi tarafından bir açıklama yapılmadı. Dizinin son bölümlerde düşen reytingi final yapmasının nedeni olduğu düşünülüyor.

Kalp Yarası Oyuncuları

Gökhan Alkan: Ferit Sancakzade

Yağmur Tanrısevsin: Ayşe Yılmaz

Merve Çağıran: Hande Varoğlu

Toprak Can Adıgüzel: Yaman Öztürk

Şenay Gürler: Azade Sancakzade

Mahir Günşiray: Adnan Sancakzade

Meltem Gülenç: Zümrüt Varoğlu

Rıza Akın: Hüseyin Varoğlu

İnanç Konukçu: Sinan Sancakzade

Burçin Abdullah: Leman Sancakzade

Naz Sayıner: Müge Sancakzade

Nail Kırmızıgül: İhsan

Yonca Şahinbaş: Vedia

Zehra Yılmaz: Betül

Melih Çardak: Bahtiyar Ağa

Kemal Burak Alper: Baha

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu