Oyun

Metin2 Bakım Saatleri 2023

Metin2 bakım saatleri, Metin2 tr bakım ne zaman, Metin2 bakım kaç saat sürüyor işte detaylar.

Metin2 çok oyunculu oyun dünyasının efsanesi olarak bilinen oyun 2005 yılında piyasaya ilk sürüldüğümde piyasayı yakıp kavurdu resmen. Metin2 online olarak oynana çok oyunculu ve çok geniş bir strateji oyunudur. Dünya çapında en çok oyuncuya sahip oyunlardan biridir. Halende tercih edilen ve oynanan bir oyun olan Metin2 oyuncuların daha iyi bir performans ve oyun deneyimi alması için belirli günlerde çok kısa süreliğine bakıma alınır. Oyunun sürekliliğini koruması için gereken bu bakım çalışmaları oyunculara önceden bildirilir ve herhangi bir sorun yaşamamaları böylece sağlanmış olur.

Birçok oyunda olduğu gibi Metin2 oyununda da haftalık bakım günü bulunmaktadır. Oyun ekibi tarafından titizlikle yapılan bu bakım oyun içindeki bugların temizlenmesi için çok önemlidir. Bakım sırasında oluşabilecek hatalara istinaden sunucular kapatıldığından bakım sırasında oyuncular oyuna giremez. Bu bekleme süresi bazı bakım günlerinde 3 saat bazen en fazla 7 – 8 saat sürme durumu olabilir.

Oyuna yeni büyük bir güncelleme gelecek ise bu bakım uzun sürebilir. Fakat küçük hataların çözülmesi ve sunuculardaki aksaklıkların giderilmesi için yapılan bakım çalışmaları 3 saat südremektedir. Büyük güncellemelerde sadece bekleme süresi artar bunun dışındaki güncellemelerde bu süre 3 saati fazla geçmez.

Metin2 Türkiye Sunucusu Bakımı Hangi Gün?

metin2 tr sunucusu bakım
metin2 tr sunucusu bakım

Metin2 Türkiye sunucularına bağlı oyuncuların merak ettiği bir durum ise Türkiye sunucularında bakım haftanın hangi günü yapıldığıdır. Bu sorunun cevabı herhangi bir önemli durum söz konusu olmadığı taktirde Çarşamba günleri Metin2 Türkiye sunucularının bakım günüdür. Eğer herhangi bir değişiklik olursa duyuru kanallarında bu bilgi paylaşılır. Ayrıca Metin2 Türkiye forum sayfasında duyurular kısmında bakım başladığında ve bittiğinde anlık olarak bilgilendirilme yapılmaktadır. Yani Metin2 bakım saatleri kaçta biter bilgisi Metin2 nin forum sitesinde anlık paylaşılmaktadır.

Metin2 Bakım Saatleri Ne Zaman?

Metin2 bakım saatleri herhangi özel bir durum yok ise genelde değişmez . Metin2 Türkiye sunucusundaki bakım yapılacak işlemin büyüklüğüne göre 3 veya 8 saat sürmektedir. Çarşamba günü yapılan bu bakım çalışmalarında Türkiye sunucuları erişime engellendiği için oyuncular oyun içerisinde ise oyun sonlanır. Eğer oyuna girmek isterlerse hata alırlar.

Metin2 bakım saatleri 2019 da ve metin2 bakım saatleri 2018 de aynı saatlerde yapıldı. Herhangi özel bir güncelleme olmadığı sürece planlanan takvimde değişiklik yapılmaz. Bakım çalışması başlamadan önce sosyal medya platformlarından ve forum sitelerinden çalışma saat bilgisi oyunculara bildirilir. Tahmini ne kadar süreceği bilgisi de sosyal medya üzerinden paylaşılır. Metin2 bakım saat kaçta biter ve metin2 bakım kaç saat sürer bilgileri web sitelerinde paylaşılmaktadır.

Metin2 Bakım Kaç Saat Sürer

Herhangi bir değişiklik olmadığı taktirde haftalık bakım saatleri çarşamba günü 10:00 ile 13:00 arası yapılmaktadır. Büyük bir güncelleme yapılacak ise bu süre artacağından daha erken çalışma başlayabilir. Böyle bir durumda oyunculara forum üzerinden ve sosyal medya üzerinden bilgi paylaşımı yapılır. Metin 2 bakım saati ille ilgili bilgileri aktardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu