Güncel Bilgiler

New Balance 550 Kadın Türkiye White Green Fiyatı

New Balance 550 kadın ve New Balance 550 Türkiye detayları. New Balance 550 White Green yeşil modeli haberimizde.

New Balance 550, unisex ayakkabılardan biridir. Uniseks, cinsiyete özgü olmayan, herhangi bir cinsiyet için uygun olan şeyleri ifade etmek için kullanılır. New Balance 550 ise en çok tercih edilen ayakkabılardan biridir.

Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen ayakkabı New Balance ayakkabı markasının en çok satan modellerindendir. Yeşil ve farklı renklerdeki modellerini aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz.

New Balance 530 ayakkabı
New Balance 550 Kadın

New Balance 550 Kadın

New Balance 550 kadın ve erkeklerin tercih edebileceği bir ayakkabı modelidir. Unisex olduğundan dolayı herhangi bir cinsiyete özel üretilmemiştir.

Erkek ya da kadınlar için uygundur. Resmi internet sitesinde satış fiyatı 109$ olarak listelenmiştir.

New Balance 550 Yeşil

Ayakkabının farklı renklerde modelleri bulunmaktadır. En sık tercih edilen renklerinden biri ise White green yani beyaz ve yeşil renkli olanıdır.

New Balance markası 1970’li yılından günümüze dünya genelinde spor ürünleri satmaktadır. Özellikle ayakkabı modelleri ve kalitesi bakımından müşteri potansiyelini arttırmayı başarmıştır. New Balance ayakkabı çeşitleri kullanılacak alana göre, tasarım ve teknolojilerine göre çok çeşitli modellerde karşımıza çıkıyor.

Kadın-erkek ve çocuk modelleri hemen her beden/kalıba uygun üretilmektedir. Kullanıcı isteklerine ve önerilerine uygun rahat ayakkabı modellerini New Balance markasında bulabilirsiniz. Ayakkabı seçimi yapılırken öncelikle konfor sonrasında ise şıklığı göz önünde bulundurulur. Ayrıca tasarımdaki ince dokunuşlar da ayakkabının olmazsa olmazlarındandır. İleri teknolojiler ile üretilen ayakkabılar genellikle sporcular için fayda sağlamaktadır.

Yapılan spora ve ayakkabının kullanım amacına göre ayakkabı modelinin teknolojisi de değişmektedir. Farklı özellikleriyle öne çıkan New Balance serileri kullanıcılarını tam anlamıyla tatmin eder. Ürün performansının ise üst düzey olduğunu söyleyebiliriz. New Balance spor ayakkabılar dünya genelinde ve ülkemizde çok fazla talep görmektedir. Markanın tercih edilmesinin genel nedenleri ise, yüksek kalite ve şık görünümüdür. Markanın ayakkabı serileri çok geniş bir yelpazede üretilmektedir. Bu da ürün çeşitliliği bakımından kullanıcının avantajınadır.

Modern ve klasik spor ayakkabı modelleri ile insanların beğenisini toplayan markanın Boyner ve benzeri mağazalarla anlaşmaları bulunmaktadır.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise genel anlamda kullanıcı deneyimleri olumlu şekilde sonuçlanmış durumda. Spor yaparken ya da yürüyüş için isterseniz günlük giyim için New balance ayakkabı modellerinden birini tercih edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ülkemizde en çok alınan ve araştırılan model ise 550 modelidir. Hem erkeklerin hem de kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu