Güncel Bilgiler

Online Spor İstanbul Giriş

Online Spor İstanbul Giriş, Spor Online İstanbul Giriş nasıl yapılır? Spor İstanbul Online nedir detayları haberimizde.

Online spor İstanbul giriş, Spor İstanbul Online giriş ekranı açıldı. Spor seans tercihlerinizi ve ödemeleri Spor İstanbul online sistemi üzerinden yapabileceksiniz. Gençler ve her yaştan vatandaşların katılabileceği bu platform ile grup ve toplu spor yapabilirsiniz. Basketbol, tenis, fitness, yüzme, step aerobik, pilates, karate, cimnastik, judo, taekwon-do, masa tenisi, buz pateni, fonksiyonel antrenman, spinning, aero dans, bosu, kick boks, kungfu wushu, okçuluk, badminton, atletizm, güreş, savunma sporları, sqush, kapoera gibi branşta sporlar yapılabilir.

Spor İstanbul’u ilk defa duyanlar için nasıl üyelik oluşturulacağını ve nasıl sisteme girileceğini anlattık. Peki, Online Spor İstanbul Giriş nasıl yapılır?

Spor İstanbul Üye Girişi

Online Spor İstanbul üye girişi için önceden üye olmanız gerekmektedir. Online üyelik için yapılması gerekenler ve gerekli evraklar:

 • İstanbul kartınız olmalıdır,
 • İstanbul kartınız yoksa belbim.istanbul adresinden kart başvurusu yapılabilir,
 • İstanbul kartınız bulunuyorsa online.spor.istanbul adresinden kayıt işlemleri yapılabilir.

51 spor tesisi ve kompleksi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün tesis İşletmeciliği modeliyle yapılan spor hizmetinden yılda yaklaşık olarak 3,5 milyon İstanbullularla bireysel ve grup halinde spor yaptırılıyor.

Tesislerde sporu tabana yaymak, sevdirmek, büyük küçük herkese spor yapma alışkanlıkları edindirmek ve mümkün olabilen maksimum sayıda İstanbullunun spor yapmasına olanak sağlamak amacıyla (haftanın 7 günü 08.00-18.00 saatleri arası ücretsiz) 08:00 – 22:00 saatleri arasında kullanılabilmektedir.

Online Spor İstanbul Branşlar

Online spor İstanbul’daki spor branşları da vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Branşlar şu şekildedir:

Futbol, voleybol, basketbol, tenis, fitness, yüzme, step aerobik, pilates, karate, cimnastik, judo, taekwon-do, masa tenisi, buz pateni, fonksiyonel antrenman, spinning, aero dans, bosu, kick boks, kungfu wushu, okçuluk, badminton, atletizm, güreş, savunma sporları, sqush, kapoera branşlarında hizmet veriliyor.

Tesislerdeki ücretsiz spor hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle www.spor.istanbul adresinden kayıt olmanız gerekir.

Online Spor İstanbul Giriş

Online Spor İstanbul giriş, giriş yapabilmek için bir üyelik oluşturmanız gerekir. Yukarıdaki başlıkta nasıl üyelik yapabileceğinizi anlattık. Spor Online İstanbul giriş yapabilmek için:

 • Üye değilseniz Buradan üyelik işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Eğer hali hazırda üyeyseniz buradan üye girişi yapabilirsiniz.
 • Üye girişi yaparken TC kimlik numaranız ve şifrenizi doğru girmeniz gerekir.
 • Şifrenizi unuttuysanız, aşağıdaki Şifremi Unuttum seçeneği ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak Spor Online İstanbul giriş işlemi yapılabilir. Eğer üyeliğiniz yoksa hemen bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Program Üyeliği Kapsamındaki Seanslara Nasıl Başvuru Yapılır?

 1. online.spor.istanbul adresine giriş yaparak “Tesis Üyeliği Online Kayıt Formu”nu doldurmalısınız.
 2. Eğer kayıtlı bir kullanıcıysanız, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.
 3. Kayıt olmak için gerekli evrakları tamamlamanız gerekmektedir.
 4. Tüm gün ve gündüz (ücretli ve ücretsiz)

    (Tam İdrar Tahlili, Hepatit A Testi, Spor yapmanızla ilgili sağlığınız açısından sorun olmadığına dair doktor onayı – sağlıkla ilgili bu işlemlerin tamamını tesisler bünyesinde hizmet veren özel sağlık birimlerinden de çok uygun koşullarda yaptırabiliyorsunuz.)

Kayıt için Gerekli Evraklar Nelerdir?

 1. online.spor.istanbul adresinden “Tesis Üyeliği Online Kayıt Formu”nu doldurmalısınız.
 2. Yüzme Branşı için: Doktor onaylı sağlık raporu, Tam idrar tahlili ve Hepatit A testini Üyelik hizmetleri personeline teslim etmeniz gerekir.

Salon Sporları için (Fitness,Stüdyo): Doktor onaylı sağlık raporunu personele teslim etmelisiniz.

Etkinlikler

Yapılan yeni erkinlikleri de online.spor.istanbul adresinden takip edebilirsiniz. Haberimizde Spor online İstanbul nedir, Branşlar nelerdir, nasıl üye olunur ve nasıl üye girişi yapılır gibi soruları yanıtladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu