Oyun

Pes 2021 Promosyon Kodu 2023 Pes 2021 Mobile

Pes 2021 futbol oyununda promosyon kodları kullanarak ögelere sahip olun. Pes 2021 promosyon kodu arayanlar için burada en güncel kodları listeledik. Pes 2021 Mobile olarak da oynayabileceğiniz bir oyundur. Hem iPhone hem de Android işletim sistemine sahip Samsung, Huawei, Xiaomi gibi çeşitli telefonlara uygulama mağazasından indirilip oynanabilir. Futbol severlerin en çok tercih ettiği Pes 2021 oyununda kendi takımınızı kurup turnuvalara katılabiliyorsunuz. Oyunda futbolcuları geliştirmek için para ödeyerek itemler satın alabilirsiniz. Bununla beraber Pes 2021 Mobile promosyon kodu kullanıp bu ögelere ücretsiz bir şekilde de sahip olabilirsiniz.

Pes 2021 oyununu oynayanların duyuruları da takip etmesini öneririz. Bu sayede en güncel Pes 2021 Mobile promosyon kodunu buradan da görüntüleyebilirler. Asıl konumuza gelecek olursak aşağıdaki başlıklardan promosyon kodu ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki, Pes 2021 mobile promosyon kodları nelerdir?

Pes 2021 Mobile Promosyon Kodları Nedir?

Pes 2021 oynarken rakiplerinizle maç yaptığınızda daha iyi futbolculara ve takıma gereksinim duyarsınız. Pes 2021 Mobile oyununda para yükleyip takımınızı ve futbolcularınızı geliştirebileceğiniz gibi promosyon kodlarıyla da bunu yapmak mümkün hale geliyor.

Oyunda ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bedava Pes 2021 promosyon kodları sayesinde çeşitli hediyeler alırsınız. Aldığınız bu hediyeleri kullanarak takımınızı ya da takımınızda bulunan futbolcuları geliştirmek daha da kolaylaşacaktır.

Pes 2021 Promosyon Kodu 2023

Yayınlanan promosyon kodlarının belirli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Bu kullanım süresi içerisinde belirlenmiş olan promosyon kodları kullanmanız gerekmektedir. Süresi dolmuş kodları kullanmayı deneseniz dahi işe yaramayacaktır. Bu nedenle en güncel kodları takip etmek için sürekli olarak burayı ziyaret edin. Bu sayede en güncel kodlara en kısa sürede ulaşmış olursunuz.

En güncel kodları kullanarak oyunda arkadaşlarınızın takımına göre çok daha güçlü bir takım kurabilirsiniz. Kurduğunuz takım ile turnuvalara katılabilir online maçlar da yapabilirsiniz.

  •  Pes 2021 Mobile resmi sayfasını takip ederek en güncel kodlara buradan da ulaşabilirsiniz. Etkinlikler ve haberler kısmında yayınlanan kodları ilk kullanan siz olun ve takımınızı geliştirmeye hemen başlayın.

Pes 2021 Mobi̇le Promosyon Kodu Bedava

Oyunun yapmış olduğu etkinliklere katılarak da promosyon kodlarına sahip olabilirsiniz. Örnek verilmesi gerekirse, Pes 2021 Mobile promosyon almak için etkinliğe katıldığınızda, myClub’da 250.000 GP ve 100 Sözleşme Bileti kazanma gibi çeşitli hediyelere sahip olursunuz. Pes 2021 promosyon kodunuzu kullanıp hediyelere sahip olun.

Bununla birlikte, PES 2021 oyununa giriş yaptığınızda da oyun sizlere çeşitli hediyeler vermektedir. myClub’a giriş yapmanız halinde çeşitli Efsane oyuncu almanızı sağlayan ‘Legends: Exclusive‘ Özel Temsilcisini verir.

Bedava Pes 2021 Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

Ücretsiz bir şekilde Pes 2021 Promosyon Kodu almak istiyorsanız oyun içerisindeki etkinliklere katılmanızı öneririz. Ne kadar fazla etkinliğe katılırsanız o kadar fazla hediye alabilirsiniz. Etkinliklerden kazandığınız ödülleri ve hediyeleri takımınızı geliştirmek için harcayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu