Haber

Ptt Müşteri Hizmetleri – Ptt Kargo Telefon Numarası (Direk Bağlanma)

Ptt müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Ptt Müşteri Temsilcisine direk bağlanma hakkında genel bilgiler. Ptt kargo müşteri hizmetleri telefon numarası ve merak ettiğiniz her şeyi araştırıp burada topladık.

Ptt müşteri hizmetleri ve Ptt Kargo müşteri hizmetleri telefon numarasını arayanlar için detaylı bilgiler bu başlık altında yer almaktadır. İletişim çağında yaşıyoruz ve hayatımız bu çağda oldukça kolaylaşmış durumda. Şikayetlerimizi bir tık ya da bir telefon ile hemen yapabiliyoruz. Türkiye’nin her noktasında hizmet vermekte olan Ptt ve Ptt kargoya ulaşmak isteyebilirsiniz. Kargo firması ürün ya da sipariş bekleyecekler tarafından aranırken Ptt direkt Posta ve Telgrafçılık ile alakalı konularda aranmaktadır.

PTT çağrı merkezi numarası ve iletişim kanalları hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. Bu yazımızda PTT müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ptt Müşteri Hizmetleri

Ptt müşteri hizmetleri, Ptt müşterilerine ve vatandaşlara hizmet veren çağrı merkezi hizmetidir. Ptt ile ilgili işlemlerinizi sormak, şikayet ve öneriler için aşağıdaki telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Ptt müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 1 788

Yukarıdaki telefon numarasını arayarak Ptt müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu hat arandığında mevcut tarifenizin yurt içi dakikaları geçerli olmaktadır. Yani mevcut dakika paketiniz ile görüşebilirsiniz. Eğer cep telefonunuzun herhangi bir dakika paketi yoksa, dakika aşım ücretleri geçerli olur.

Ptt Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ptt Kargo Müşteri hizmetleri telefon numarası, 444 1 788 numarasından ulaşabilirsiniz. Fakat mevcut ilinizdeki Ptt DTM yani dağıtım toplama merkezi ile iletişime geçmek için ilinizde bulunan Ptt Kargo şubesini aramanız gerekmektedir.

444 1 788 telefon numarasından ptt kargo ile getirilen kargonuzun durumunu sorgulamak yine mümkündür. Fakat kargoların dağıtıma çıkış saati ve buna benzer bilgiler için bölgenizdeki Ptt kargo şubesi ile iletişime geçmek daha faydalı olacaktır diye düşünüyoruz.

PTT Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

PTT çağrı merkezini aradıktan hemen sonra çok beklemeden müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

  • 444 1 788 çağrı merkezini arayın.
  • Sırasıyla ana menüde ; 2 – 1 – 1 tuşlayın.

Bu adımları takip edip direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak mümkündür.

PTT Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2021

Ptt müşteri hizmetleri çalışma saatleri, vatandaşlarına hizmet konusunda oldukça titiz davranan Ptt çağrı merkezi çalışma saatleri de oldukça fazla merak edilmektedir. Ptt çağrı merkezi müşteri hizmetleri çalışma saatleri 7/24’tür. Yani 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Çağrı merkezi telefon numarası ile istediğiniz gün istediğiniz saatte arayarak iletişim kurabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Kaça Kadar Açık?

Ptt kargo müşteri hizmetleri çalışma saatleri, kargo bekleyenler tarafından merak edilen şeyler arasında. Kimi zaman kargolar geç gelebiliyor ya da kargomuzun durumunu müşteri hizmetlerinden öğrenmek isteyebiliyoruz. Bazı durumlarda ise şikayet etmemiz gereken durumlar oluşmakta. Bu tür durumlarda müşteri hizmetleri çağrı merkezini günün 24 saati arayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden hizmet vermekte olduğundan dolayı 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Ptt İşitme Engelliler ve Konuşma Engelliler Çağrı Merkezi

Ptt İşitme Engelliler ve Konuşma Engelliler Çağrı Merkezi müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkündür. Aşağıdaki iletişim kanalları kullanılabilir.

  • İşitme ve konuşma engelli vatandaşlar için www.aloptt.gov.tr üzerinden işaret dili bilen müşteri temsilcileri aracılığıyla görüntülü görüşme sağlanabilir,
  • İşitme ve konuşma engelli vatandaşlar için “Engelli Dostu Numaralar” projesi kapsamında Ptt tarafından tahsis edilen 0312 309 59 13 numaralı SMS hattı kullanılabilir,
  • Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) vasıtasıyla, başvurular iletilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu