Teknoloji

Rehberde Nasıl Kayıtlıyım 2023 Numaram Kimde Var?

Rehberde nasıl kayıtlıyım? Whatsapp’ta nasıl kayıtlıyım, telefon numaram kimlerde var detayları haberimizde.

Rehberde nasıl kayıtlıyım, insanların telefonunda nasıl kayıtlıyım? Zaman zaman akıllara takılan konulardan biridir. Arkadaşımın telefonunda, sevgilimin telefonunda nasıl kayıtlıyım sorusunun yanıtını öğrenmek kısmen de olsa yapılabilir.

Sevgilimin rehberinde nasıl kayıtlıyım sorusu ise en çok merak edilen konulardan biridir. Ayrıca sevdiğiniz insanları rehberinize özel isimlerle kaydetmek isterseniz Rehbere kaydetme isimleri sayfasındaki önerileri inceleyebilirsiniz.

Rehberde Nasıl Kayıtlıyım

Rehberde nasıl kayıtlıyım sorusunun yanıtı için çeşitli internet siteleri ya da uygulamalar kullanılmaktadır. Ancak genelde bu uygulamalar havuz sistemi ile çalışmaktadır. Örneğin siz uygulamayı kullanmaya başladığınızda rehberinizdeki insanların bilgisini kendi sistemine kaydediyor. Daha sonrasında biri rehberinizdekileri araştırdığında sizden aldığı bilgiyi alarak arayan kişiye gösteriyor.

Birinin rehberinde nasıl kayıtlı olduğumu nasıl anlarım sorusunun yanıtı için kullanabileceğiniz uygulamaları aşağıda listeledik. Bu uygulamaları Google Play ya da App Store’dan telefonunuza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • GetConnect
  • CIA
  • Hiya
  • CallApp
  • Showcaller
  • Kim Arıyor?
  • Truecaller

Yukarıdaki uygulamaları kullanarak kimin rehberinde ne şekilde kayıtlı olduğunuzu görebilirsiniz. Bu uygulamalar arasında en bilindik ve en çok kullanılanı Getconnect uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde insanların sizi en çok ne şekilde kayıt ettiklerini görebilirsiniz.

Telefon Numaram Kimlerde Var?

Telefon numaranın kimlerde olup olmadığını da bilmek istiyor olabilirsiniz. Bunun yanıtını bulmak için Whatsapp uygulamasını kullanabilirsiniz. Ancak net bir çözüm değildir. Whatsapp’ta profil fotoğrafı gören kişiler genelde telefon numaranızı kaydeden kişilerdir. Ancak bazı Whatsapp kullanıcıları profil fotoğraflarını herkese görünür yapabiliyor.

Telefon numarasına baktığınız kişinin Whatsapp’tan profil fotoğrafını görebiliyorsanız genelde o kişi sizi rehbere kaydetmiştir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı Whatsapp kullanıcıları profil fotoğrafını herkes görebilecek şekilde ayarlayabiliyor.

Haberimizde insanların sizi rehberine nasıl kaydettiklerini öğrenebilmeniz için çeşitli uygulamaları listeledik. Bu uygulamalar Android ve iPhone cihazlara indirilerek kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu