Güncel Bilgiler

Shadow Fight 2 Bütün Silahlar Açık: Para ve Elmas Level

Shadow Fight 2 Bütün Silahlar Açık mod nasıl yapılır. Shadow Fight 2 Para ve Elmas Level hakkında detaylar.

Türkçe anlamı Gölge dövüşü 2 olan oyun RPG kategorisinde popüler dövüş oyunlarından biridir. Bu oyun sadece rakiplerinizle dövüşmenizi gerektiren bir oyun değil. Yenilmez olabilmek için karakter ve silahlarınızı da geliştirmeniz gerekiyor. Oyunu ne kadar uzun süredir oynarsanız oynayın eğer silahlar ve karakter gelişimi yapılmamışsa rakiplerinize karşı pek bir şansınız olmayacaktır.

Çeşitli ninja esintilerinin yer aldığı oyun çoğu oyuncu tarafından beğenilerek oynanmaktadır. Eğer bu oyunu oynuyorsanız ve bedava elmas nasıl alınır merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Shadow Fight 2 Para ve Elmas Level

Shadow Fight 2 oyununda level yükseldikçe çeşitli silahlar ve karakter yükseltmeleri de yapılabilmektedir. Oyunda herkesin öncelik verdiği şey ise bütün silahlar açık modu nasıl yapılacağıdır. Çünkü bazı silahlar grafik ve hasar anlamında diğerlerine göre oldukça üstünlük sağlamaktadır.

Bu nedenle oyuncuların hepsi para ve elmas konusunda ücretsiz yöntemleri araştırmaktadır. Google Play ve App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirilen bu oyun için çeşitli yöntemler ile ücretsiz para elmas alınabilmektedir.

Shadow Fight 2 Bütün Silahlar Açık

Shadow Fight 2 Bütün Silahlar Açık, olabilmesi için oyunda level bakımından yüksek bir seviyeye ulaşmış olmanız ve belirli bir para elmas harcamış olmanız gerekiyor. Ancak bu sayede bütün silahlar açık bir şekilde oyuna devam edebilirsiniz.

Bedava Google Play kodları kullanarak oyun içi marketten elmas ve para alabilirsiniz. Aldığınız elmas ile karakter gelişimi ve buna benzer ayarları kendi zevkinize göre yapabiliyorsunuz. Oyunu telefonunuza yüklemek için google play‘den aratabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu