Haber

Sinema Bileti Fiyatları 2023 Tam – Öğrenci

Sinemalar oldukça fazla ziyaret edilen toplu film izleme alanlarıdır. Gelen zamlarla birlikte sinema bileti fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu sorusunun da yanıtı araştırılıyor. Buradan sinema bileti fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Sinema bilet satışı vizyondaki filme ve tatillere göre değişmektedir. Örneğin hafta sonları boş koltuk bulmak adeta imkansızdır. Peki sinema bileti fiyatları ne kadar oldu? Sinemaya gitmeden önce bilet fiyatlarını merak edenler için burada güncel fiyatları listeledik. Ancak fiyatlar anlık olarak değişebileceğinden dolayı sinema salonundaki fiyat geçerlidir. Güncel fiyatları isterseniz resmî internet sitelerinden de inceleyebilirsiniz.

Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatları 2023

Sinema bileti fiyatlarını araştıranlar için Cinemaximum sinema salonlarının fiyatlarını listeledik. Buradan tam ve öğrenci sinema bileti fiyatlarını kontrol edebilirsiniz.

Sinema BiletiFiyat Listesi
Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatı (Tam)₺61
Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatı (Öğrenci)₺58
Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatı (2D Sky)₺68
Cinemaximum Sinema Bileti (Imax 3D Tam)₺138
Cinemaximum Sinema Bileti (Gold Class)₺91
Cinemaximum Sinema Bileti (Öğrenci Gold Class)₺81
Cinemaximum Sinema Bileti (4DX 3D Tam)₺96
Cinemaximum Sinema Bileti (Öğrenci 4DX 3D Tam)₺87
Cinemaximum Sinema Bileti (Öğrenci Imax 3D)₺118
Cinemaximum Sinema Bileti (Skybox 2D 2 Adet)₺170

Sinema bileti fiyatları 2023 kaç TL sorusunu soranlara bu başlıkta yanıt verdik. Genelde öğrenciler tarafından fiyat araştırılması yapılan sinemaları da daha çok öğrenci ve genç kesim dolduruyor. Cinemaximum sinema salonlarının fiyatları ise en çok araştırılan konular arasındadır.

Cinemapink inema Bileti Fiyatları 2023

Cinemapink BiletiKim İçin?Fiyatı
Cinemapink BiletÖğrenci34 Lira
Cinemapink Tam BiletSivil40 Lira

Optimum Sinema Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Sinema BiletiBilet TürüFiyatları
Optimum Sinema BiletiTam₺80
Optimum Sinema BiletiÖğrenci₺75
Optimum Sinema BiletiGold Class Tam₺95
Optimum Sinema BiletiGold Class Öğrenci₺85
Optimum Sinema Bileti2D Skybox 2₺170
Optimum Sinema Bileti2D Sky₺90
Optimum Sinema Bileti3D Tam Imax₺140
Optimum Sinema Bileti3D Öğrenci Imax₺130
Optimum Sinema Bileti4DX Öğrenci 3D₺85

Sinema bileti fiyatları 2023, incelendiğinde 40TL’lerden başlayarak 170 TL’ye kadar ücretlere varabiliyor. Sinema bilet fiyatlarının değişmesinde birçok etken vardır. Örneğin, öğrenci mi yoksa tam bilet mi, 3D sinema mı gibi durumlar sinema biletinin fiyatını değiştiren etkenler arasındadır.

Sinema Biletleri Kaç TL?

Sinema salonlarında kimi zaman indirimler uygulanabiliyor. Bu indirimleri yakalamanız halinde çok daha uygun fiyata sinema keyfini yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte sinema biletlerinin fiyatı bulunulan ile, sinema salonuna, bilet türüne ve film türüne göre farklılık gösterebilir. Çok nadir olsa da bazen seanslar arasında da farklı ücretler olabiliyor.

Sinema salonunda film izlemek isteyenler güncel fiyatları yukarıdaki tablolardan inceleyebilirler. Bununla birlikte birçok sinema salonu telefonla aranarak da bilet alınabilir. Yer ayırtmadan önce bilet fiyatlarını sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu