Teknoloji

Socios.com Nedir? Kimlik Doğrulama Onayı

Socios.com yakın zamanda aktif hale gelen Galatasaray ve bazı diğer Türk takımı taraftarları için geliştirilmiş yeni bir uygulamadır. Uygulamada en çok yaşanan problem ise socios.com kimlik doğrulama onayı yapılmadı hatasıdır. Bu hata ile çeşitli forumlarda sık sık karşılaştık.

Socios.com internet sitesine kayıt olanların sıklıkla yaşamış olduğu kimlik doğrulama onayı hatasının nedeni çok fazla üyeye sahip olmasıdır. Bildiğiniz gibi futbol dünya genelinde en çok takip edilen spor dallarından biridir. Binlerce futbolcu günlük bu platforma kayıt olduğundan dolayı, socios.com kimlik onaylama işleminde kısmen yavaş hareket ediyor olabilir.

Socios Nedir?

Socios.com futbol tutkunları için geliştirilmiş olan yeni bir uygulama. Sevdiğiniz kulübün mevcut kararlarını etkilemek için oy kullanın ve söz sahibi olun. Sesinizi takım yönetimine duyurun, tuttuğunuz takıma özel ödüller kazanma fırsatı yakalayın ve hayatınızın fırsatını yaşamak için rakiplerinizle yarışın.

Socios.com Uygulama Hatası Kimlik Doğrulama Sorunu

Yaşanan problemi bir kullanıcı şu şekilde belirtmiştir. “Günlerdir kimlik doğrulama işlemini beklemekteyim ama nedeni bilinmez olmuyor… Kimlik doğrulama işlemi bu kadar sürmemeli bana kalırsa. Bence bu iş için çok acemi durumdasın Socios.com. Ne denilebilir ki başka. Lütfen bu konuda acil yardım edin işlemler daha hızlı olsun, aksi durumda uygulamadan vazgeçmek zorundayım.”

Socios.com Kimlik Doğrulama Onayı Kaç Gün Sürer?

Net bir tarih bilgisi Socios tarafından paylaşılmadığı için burada 1 – 2 gün diyemiyoruz. Fakat kimlik doğrulama işleminde herhangi bir hata ya da illegal durum olmaması için socios.com detaylı bir şekilde inceleyip onay vermektedir.

Yaşadığınız problemleri Socios Yardım panelinden bildirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu