Teknoloji

SSSTiktok Filigransız Video İndir ssstik.io 2023

SSSTiktok tiktok video indir. SSSTiktok tiktok video indirme nasıl yapılır? Sstik.io ile tiktok videolarını filigransız olarak indirebilirsiniz.

SSSTiktok tiktok video indirme, yöntemi olarak en çok kullanılan internet sitesidir. ssstik.io sitesi üzerinden yapılan Tiktok videolarında logo da kaldırılıyor. Çoğu kişi Tiktok’ta bir video beğendiğinde bunu indirmek isteyebiliyor. Kimileri kendi profilinde paylaşmak için kimileri ise diğer sosyal medya hespalarında paylaşmak için Filigransiz Tiktok video indirme yöntemini kullanmaktalar.

Ekran görüntüsü alındığında ekranda ne görünüyorsa onun videosu alındığından filigran ve diğer butonlar da görünüp videoyu boğuyor. Eğer siz de Filigransız videolar indirmek istiyorsanız Ssstiktok yöntemini kullanabilirsiniz.

SSSTiktok

Ssstiktok platformundan video indirmek oldukça kolaydır yapmanız gerekenleri bu başlık altında detaylı şekilde anlattık. Bu adımları uygulayarak herhangi bir problem yaşamadan filigransız olacak şekilde Tiktok video indirme işlemi gerçekleştirilebilir.

 • Ssstiktok adresine giriş yapın,
 • İndirmek istediğiniz Tiktok videosunun bağlantısını kopyalayın,
 • ssstiktok sayfasında Bağlantıyı Buraya yapıştır kısmına videonun bağlantısını yapıştırın,
 • Ardından indirmek butonuna dokunarak videoyu indirebilirsiniz.
 • Eğer iPhone telefonunuzdan yapacaksanız Documents uygulamasının tarayıcısından sstiktok adresine giriş yaparak yine yukarıdaki adımları uygulamanız gerekir.

İndirilen videolar filigransız bir şekilde inecektir. Android için indirilen videolar Galeri bölümünde görüntülenecektir. iPhone cihazınıza indirdiğiniz videoları ise Galeri bölümüne sizin taşımanız gerekmektedir.

Tiktok Filigransız Video indirme

SSSTiktok filigransız video indirme

Tiktok uygulamasında bulunan videoları Filigransız bir şekilde indirmek mümkün. Çeşitli internet siteleri tiktok videolarını indirmemize izin veriyor. Ancak genelde hepsi filigran ile videoları indiriyor. Eğer siz de filigransız tiktok videoları indirmek istiyorsanız aşağıdaki platformlardan birini kullanabilirsiniz.

 • Sss Tiktok
 • Tikmate
 • Filigran Yöneticisi

Yukarıdaki platformları kullanarak ücretsiz bir şekilde filigransız videolar indirebilirsiniz. Tiktok video indirme uygulaması bulunmadığından dolayı bu platformları kullanmak işinize çok yarayacaktır.

ssstik.io Tiktok Video İndir

ssstik.io Tiktok videoları indirmek hemen hemen herkesin istediği şeylerden biridir. Bir videoyu izlediğinizde beğenebiliyoruz. Tabii ki beğendiğimiz videoları biz de başka bir yerde paylaşmak ya da daha rahat ulaşmak için galerimizde tutmak isteyebiliriz. Bu durumda Tiktok video indir yöntemlerini kullanmanız gerekmektedir.

ssstik.io tiktok video indirme yöntemi olarak en çok kullanılan yöntemler arasındadır. Nedeni ise hem basit bir kullanım arayüzüne sahiptir. Hem de filigransız olarak video indirmek mümkün hale geliyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen ssstik.io ile hem bilgisayardan hem de mobil cihazlardan tiktok videoları indirmek birkaç dakikanızı alıyor.

Tiktok’tan video indirmek için:

 • İlk etapta Tiktok uygulamasına giriş yapın.
 • Ana ekrandan videoları izleyin ya da daha öncesinde beğendiğiniz video varsa o ekranı açın.
 • Videonun olduğu ekranın sağındaki paylaş seçeneğine dokunun.
 • Paylaş seçeneğine dokunduğunuzda kaydet simgesi bulunmaktadır. Kaydet seçeneğine dokunun ve videonun linkini kopyalayın.
 • Sonrasında yukarıda da bahsettiğimiz ssstik.io adresine giriş yapıp linki ilgili bölüme yapıştırarak videoyu indirin.

İndirdiğiniz videoyu kendi hesabınızda paylaşabilir ya da Instagram, Facebook ve Whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızda da durum olarak paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu