Haber

TCDD E Posta – Posta.tcdd.gov.tr Giriş (Kısa Yol)

TCDD E Posta ve posta.tcdd.gov.tr giriş ile ilgili detaylar. Tcdd kurumsal mail ve tcdd taşımacılık e posta haberleri.

TCDD E Posta, posta.tcdd.gov.tr giriş nasıl yapılır? Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) kurumsal mail adresine giriş ve e mail kullanımı ile ilgili merak edilenler burada. TCDD Port kullanıma açılmadan önce posta.tcdd.gov.tr adresinden girilebiliyordu. TCDD kurumsal e posta sayfasına güncel olarak TCDD PORT arayüzünün sol kısmında bulunan sekmede yer alan E-POSTA linkine giriş yaparak da ulaşabilirsiniz.

TCDD E – Postaya bölümüne giriş yapmak için isim yazan kısma sicil numaranızı başına “000” (3 sıfır) ekleyip , şifre yazan kısma ise KKY şifresi olarak ayarladığınız şifrenizi yazarak giriş yapılır.

TCDD E Posta Giriş

TCDD E Posta giriş adresini bu başlık altında link olarak da paylaştık. Bu sayede direkt olarak TCDD e posta adresine giriş yapabilirsiniz. E Posta platformuna giriş yaptıktan sonra hesabınıza giriş yapmak için bilgilerinizi kullanmanız gerekir.

Yukarıdaki bağlantıya dokunarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra e-posta bilginizi ve mail şifrenizi yapıp giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra buradan bir çok bilgiye ulaşılabilir.

Posta.tcdd.gov.tr Giriş

Posta.tcdd.gov.tr giriş yapıp buradan bilgilerinizi doğru şekilde girerek TCDD mail hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra gelen ve giden e-postalara bakabilirsiniz. Aynı zamanda e-posta gönderebilirsiniz.

Tcdd kurumsal mail adresine giriş yapıp çeşitli bilgilere ve maillere ulaşabilirsiniz.

E Posta Nedir?

Elektronik posta, e-posta ya da eposta, iki ya da daha fazla kişi arasında mesajlaşmaya olanak sağlar. Biraz açıklamak gerekirse, bir ağ üstünden belirli bir kişi ya da bir grup kişiye göndereceğiniz; metin, dosya, resim ve diğer ekleri içeren mesaj türüdür.

Kağıt kalem ile yazmak yerine internet ortamında, e-posta servis sağlayıcısının altyapısı kullanılarak, akıllı telefon ya da bilgisayar gibi elektronik bir cihazla mesajlaşmaya olanak sağlar. Özetle internet üzerinden mektuplaşma olarak da adlandırılır. Özel şirketler kendi aralarındaki iletişimleri e-posta yani mail üzerinden yapmaktadır.

Bir e-posta gönderebilmek ya da alabilmek için e-posta hesabına sahip olmanız gerekir. E-postalara bakmak ve bunları saklamak için internet bağlantınızın olması gerekir.

E-Posta gönderebilmek için karşı tarafın da mail adresini bilmeniz gerekmektedir. E-posta adresini bilmediğiniz kişilere mail gönderemezsiniz.

E-posta Adresi Nedir?

E-posta gönderebilmek için e-posta adresinizin olması gerekir. E-posta oluşturmak için çeşitli mail servislerinden faydalanılabilir. Örnek verecek olursak:

  • @Gmail.com
  • @hotmail.com
  • @sirketadiniz.com
  • @outlook.com

Haberimizde TCDD E Posta – Posta.tcdd.gov.tr Giriş ile ilgili bilgiler ve e-posta nedir, nasıl açılır gibi bilgileri listeledik. Eğer Tcdd e-posta adresine nasıl girilir bilmiyorsanız burada anlattığımız gibi giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu