Haber

TikTok giriş yapmadan izle, TikTok hesap açmadan canlı yayın izleme

Tiktok giriş yapmadan izle ve Tiktok hesap açmadan izleme nasıl yapılır? Tiktok hesap açmadan canlı yayın izleme detayları.

TikTok giriş yapmadan izle özelliği insanlar tarafından merak ediliyor. Tiktok herhangi bir hesap oluşturmadan videoları izlemek mümkün mü? Bildiğiniz gibi Tiktok platformunda hesap açarak başkalarının paylaştığı videoları izleyebilir aynı zamanda kendi videolarınızı da yayınlayabilirsiniz. 1000 takipçiye ulaştıktan sonra canlı yayın açabilir aynı zamanda canlı yayınlara da katılabilirsiniz. Bazı kullanıcılar tiktok’ta herhangi bir hesap açmadan video izlenip izlenmeyeceğini merak etmekteler.

Bizler de bu haberimizde Tiktok hesap açmadan canlı yayın izleme ve tiktok giriş yapmadan izle özelliği nasıl kullanılır anlattık.

TikTok Giriş Yapmadan İzle

tiktok giriş yapmadan izleme

Tiktok giriş yapmadan izle özelliğini hem android hem de iOs cihaz kullanıcıları uygulayabilirler. Düşünülenin aksine Tiktok’ta video izleyebilmek için hesap açma zorunluluğu yoktur. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıları kullanarak Tiktok uygulamasını telefonunuza yüklemek. Daha sonrasında uygulamayı açıp kullanıcı arayarak ya da akıştaki videoları görüntüleyebilirsini.z

Cihazınızın işletim sistemine göre yukarıdaki bağlantıları kullanarak Tiktok uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Hesap Olmadan Tiktok Araması

tiktok videoları izleme

TikTok görüntüleyici, hesap kullanmadan tiktok hesaplarına ve videolarına ulaşmanıza olanak sağlar. İsteyen herkes Tiktok resmi internet sitesine giriş yaparak kullanıcıları ya da hastag arayarak videoları görüntüleyebilirler. Tiktok internet sitesi kullanılarak özel videoları izlenemez, çünkü özel profillere erişim bulunmamaktadır.

Hesap açmadan bilgisayardan TikTok web sitesinde arama yapmak için;

Dizüstü/bilgisayardan https://www.tiktok.com/ adresine giriş yapın,

Üst menüden “etiket” yazıp sonrasında istediğiniz hashtag’in adını yazın (örneğin, https://www.tiktok.com/tag/yaz),

Enter’a basarak aratın,

Listelenen videolardan izlemek istediğinizi açın.

Tiktok’da Hesap Açmadan Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Videoları hesap kullanmadan izlemek mümkün. Ancak Tiktok’un bazı özellikleri için bir hesabınızın olması gerekir. TikTok’ta canlı yayın izlemek istiyorsanız, bir TikTok hesabı oluşturmanız ve oturum açmanız gerekmektedir. Bir TikTok hesabınız yoksa canlı yayınlara katılamazsınız.

TikTok, insanların TikTok’taki tüm videoları görüntülemesine ve kategori bazlı arama yapmasına olanak sağlamaktadır. TikTok’ta daha fazla video görmek için yapmanız gereken tek şey diğer kullanıcıları takip etmek ya da akıştaki videoları görüntülemektir.

Tiktok Uygulama Olmadan İzleme

Uygulama kullanmadan Tiktok videolarını izlemek için bilgisayardan ya da mobil cihazınızın tarayıcısından Tiktok resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekir.

Bir bilgisayardan https://tiktok.com adresine gidin,

Sağ üst kısımdaki “Kaydol” düğmesine tıklayın,

Gmail/Facebook/ ile giriş yapmayı seçeneklerinden birini seçin.

Bilgilerinizi girin,

Bu adımları tamamladıktan sonra Tiktok hesabı oluşturmuş olursunuz.

Bu sayede telefondan mobil uygulama indirmenize gerek kalmadan Tiktok videolarını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda sadece videoları görmek istiyorsanız resmi Tiktok internet sitesine giriş yapmanız yeterli. Bu işlemi telefondan yapacaksanız tiktok’a giriş yaptıktan sonra web sürümünü görüntüle seçeneğini seçmeniz gerekir.

Haberimizde TikTok giriş yapmadan izle – TikTok hesap açmadan canlı yayın izleme ile ilgili merak edilenleri yanıtladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu