Haber

Trendyol Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trendyol telefon numarası, bir problem yaşadığımızda ya da soru sormak istediğimizde ilk aradığımız şeylerden biri. Bazen iade işlemlerinde kargolar dahi sorun yaşatabiliyor. Örnek verecek olursak xx kargo Trendyol’un günlük iade limiti dolduğundan iadenizi şuan alamıyoruz şeklinde dahi cevap vermişti. Tabi buna benzer problemler herkesin başına gelebiliyor. Böyle durumlar da trendyol müşteri hizmetleri iletişim kanalı kullanılıyor.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123310200

Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası, kullanılarak direk müşteri temsilcisine bağlanma yapılabilir. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra probleminizi belirtip çözüm için ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca sorunlarınız ile alakalı şikayet kayıtları da oluşturulabilir.

Trendyol iletişim telefon numaraları

Trendyol iletişim telefon numaraları, firmanın müşterilerinin problemlerini çözmek için oluşturduğu bir kanaldır. Sorun yaşayan ya da soru sormak isteyen müşteriler Trendyol müşteri temsilcisi numarasını arayarak iletişim kurabilirler. Gerek internet reklamları gerekse Tv reklamları sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Trendyol’ile iletişime geçmek bu kadar basittir.

Yukarıda da belirttiğimiz telefon numarasını isterseniz direkt olarak arayabilir, isterseniz de sitemizi tekrar ziyaret edip numarayı müsait olduğunuzda firma ile iletişime geçebilirsiniz. 1 yılda 800 milyondan fazla defa ziyaret edilen internet sitesinde milyonlarca ürün bulmak mümkündür. Ayrıca isterseniz mobil uygulamadan isterseniz de internet sitesi üzerinden alışveriş yapılabilmektedir.

Trendyol’un müşterilerine hizmet verdiği telefon numarası: 0212 331 0 200 telefon numarasıdır.

Trendyol Şikayet Hattı

Trendyol şikayet hattı telefon numarası, kullanılarak şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Almış olduğunuz ürün, internet sitesi ile ilgili problemler, mobil uygulama ile alakalı hatalar ve buna benzer trendyol şikayetleri için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Zaman zaman alınan ürünlerde problem olabiliyor, ya da satıcı ile ilgili sorunlar yaşanabiliyor. Kimi zaman ise kargo firmasından dolayı Trendyol’a şikayet etmek isteyebilirsiniz. Bu tür durumlarda ise şikayet hattı kullanılmalıdır. Bu sayede aradığınız müşteri temsilcisi şikayetinizi oluşturur ve gerekli işlemler yapılır.

Trendyol iletişim

Trendyol iletişim, Şikayet, görüş ve önerilerinizi mail yoluyla iletmek için ya da telefon numarasını resmi internet sitesinden sorgulamak için bu kanalı kullanabilirsiniz. İletişim kurabilmek için Trendyol iletişim sayfasına da giriş yapabilirsiniz. Arama motorundan Trendyol iletişim yazarak resmi sayfadan mail iletişime geçebilir, telefon numarasına da ulaşabiliyorsunuz.

Tremdyol bütün iletişim kanalları aşağıdaki gibidir.

Tel: 0 212 331 0 200

Fax: 0 212 332 18 93

Maslak V.D. 313 055 7669

Ticaret Sicil No: 711896

MERSİS Numarası: 0313055766900016

Kep Adresi: dsm@hs02.kep.tr

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma, çoğu kişi müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmak istiyor. Bunun nedeni ise firmaları aradığımızda sesli mesajlar ile bizleri çözüm sağlamaya yönlendirmesidir. Fakat bazı problemler direkt olarak birebir müşteri temsilcisi ile görüşülmeli. Bu durumda ise müşteri hizmetlerine hemen bağlanma düşüncesi oldukça normal.

Müşteri temsilcisine hızlıca bağlanabilmek için yukarıda bulunan müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Birkaç tuşlamadan sonra müşteri hizmetleri ile görüşerek sorun, şikayet iletilebilir.

Trendyol Müşteri Hizmetleri 0850

Trendyol müşteri hizmetleri 0850, çoğu firma 0850’li numara kullandığından dolayı insanlar Trendyolun da bu tür bir numara kullandığını düşünmektedir. Fakat Trendyol düşünülenin aksine 0 212 331 0 200 telefon numarasını kullanmaktadır. Dilerseniz iletişim sayfasından da inceleme yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu