Teknoloji

Turkcell Dijital Operatör indir (Aylık 1 GB Bedava internet) 2023

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması indir. Turkcell Dijital Operatör yükle hemen kullanmaya başla.

Turkcell Dijital operatör indir apk nedir hakkında bilgiler. Dijital Operatör uygulaması indir, Dijital Operatör giriş nasıl yapılır hakkında bilgilendiriyoruz.

Turkcell Dijital Operatör: Mobil İşlem & Alışveriş işlemlerine yarayan Turkcell uygulamasıdır. Bu uygulama ile paket satın alma, tarife değişikliği, ek internet, ek dakika ve ek sms paket alımları yapılabilir. Faturalı ve faturasız aboneler uygulamayı ücretsiz kullanabilirler.

Android ve ios işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinize bu uygulamayı yüklemek tamamen ücretsizdir. Turkcell dijital operatör indir ardından simkartın ile ilgili bütün işlemleri tek dokunuş ile kendin yap.

Turkcell Dijital Operatör indir

Dijital operatör uygulaması indir, Kullanımı çok kolay ve güvenli olan, bedava Dijital Operatör Uygulaması’ndan; teknolojik ürün satın alabilir, mobil fatura ödeme, TL/paket yükleme gibi çoğu işlemi telefondan hızlıca yapabilirsiniz. Uygulama hem Android hem de Ios cihazlara yüklenebilir. Müşterilere özel kutlama, hatırlatma ve kampanyalar da Uygulama’da sizleri bekliyor.

Dijital operatör indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılar sizi App Store ve Google Play uygulama mağazasına yönlendirecektir.

Android Dijital Operatör apk indir
Iphone için Dijital Operatör uygulaması indir

Dijital Operatör Giriş

Turkcell dijital operatör indir
Turkcell dijital operatör indir

Turkcell dijital operatör giriş, için öncelikle App Store ve Google Play’den indirmeniz gerekir. Sonra uygulamaya hemen giriş yapabilirsiniz Dijital Operatör’e tek giriş yöntemi Hızlı Giriş yöntemidir. Hızlı giriş kullanılarak hem uygulamaya vakit kaybetmeden giriş yapabilirsiniz hem de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hızlı giriş işlemi için uygulamaya telefon numaranızı yazmanız gerekir, ardından size gelecek olan hızlı giriş şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Uygulaması indir

Telefonundan tek dokunuşla faturanı ödeyip, TL yüklemek ve kalan kullanım haklarını sorgulamak için Turkcell uygulaması indirmeyi unutmayın. Zira bu uygulama üzerinden ek paket alma, tarife değişikliği, fatura detayı ve buna benzer birçok işlemi yapabiliyorsunuz.

Müşteri hizmetlerini arayarak vakit kaybetmeden hattınla alakalı bütün işlemleri Turkcell Dijital Operatör uygulamasından gerçekleştirmek mümkün. Ayrıca isterseniz turkcell.com.tr’yi ziyaret ederek buradan kendi hesabınıza giriş yapıp hat işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dijital Operatör Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Dijital operatör hesap silme, işlemi bulunmamaktadır. Çünkü gsm operatörü bütün müşterilerinin mevcut paketleri hakkında güncel bilgi alması için bu uygulamayı abonelerine özel çıkarmıştır. Eğer uygulamayı kullanmak istemiyorsanız Android yada Iphone cihazınızdan kaldırmanız gerekir.

Fakat uygulamayı kullanmanızı öneririz, çünkü fatura ödeme, ek paket satın alma ya da tarife değişikliği gibi çoğu işlemi tek dokunuş ile bu uygulamadan yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda fatura detaylarınıza da yine bu uygulamadan ulaşmak mümkündür. Ayrıca tekji sayfasında yer alan diğer operatör haberleri için Turkcell bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Operatör Paket Yükleme

Dijital operatör paket yükleme nasıl yapılır? Turkcell hazır kart kullanıcıları dijital operatör uygulamasını kullanarak TL yükleyebilir aynı zamanda paket satın alabilirler. Hem 3’lü paketler alabilir hem de ek internet, dakika ve sms gibi ek paketleri de bu uygulamayı kullanarak alabilirsiniz. Mevcut tarifenize ek paketleri “Ek Paketler” menüsünden satın alabilirsiniz.

Dijital Operatör paket yükleme işlemini yaparken isterseniz Kredi kartından isterseniz de banka kartınızdan yükleme yapabilirsiniz. Paket yükleme hatası yaşamanız halinde müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu