Güncel Bilgiler

Turkcell Dijitale Gel Hediye 2 GB Bedava internet hediye ediyor

Turkcell bedava internet kampanyaları çeşitli hediyeler sunuyor. Örneğin Dijitale gel hediye kampanyası ile abonelerine 2 GB bedava internet veriyor. Hazır kart abonelerinin yararlanabileceği bu kampanya ile anında günlük 2 GB kazanabilirsiniz. Turkcell uygulamasına ilk defa login olan yani giriş yapanlar 24 saat geçerli 2 GB internet hakkından faydalanabiliyorlar. Kampanya 22 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli şekilde ayarlanmış durumda. Yani faturasız aboneler 22 Nisan 2023 tarihine kadar ilk defa Turkcell mobil uygulamasında oturum açarsa bu hediyeyi alabiliyorlar. Kampanyadan her bir abone yalnızca bir defa faydalanabilir.

Hazır Kart Aboneleri Kampanyadan Yararlanabilir

Bireysel faturasız aktif hat kullanıcıları son 90 günde en az 1 defa Dijital Operatör ya da turkcell.com.tr dışında kanallardan yükleme yapmış ve bu 90 gün içerisinde hiç Dijital Operatöre login’i olmamışsa, veri ve iletişim izni olanlar kampanyadan faydalanabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak ücretsizdir ancak yukarıda belirtilmiş olan şartlara uygun olmanız gerekiyor. Aksi halde kampanyadan faydalanamazsınız. Kampanya hakkındaki detaylara buradan da ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamında verilen hediyeyi gelecek olan onay mesajından sonra kullanabilirsiniz. Paket geçerlilik süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olacaktır.

Kampanyadan faydalanacak olan abone sayısına karşı herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ancak burada belirtmiş olduğumuz şartlara da uyuyor olunması gerekir.

Kampanyayı iptal edemezsiniz. Kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanılabilir. Uygun koşulları sağlayan hazır kart aboneleri bir defa faydalanabilirler.

Kampanya ile ilgili kullanımınıza bağlı olarak %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza gönderilir. Ayrıca kalan sorgulama yöntemiyle de ne kadar internetinizin kaldığını sorgulayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu