Haber

Turkcell Ödül Avcıları-GNC 1 GB Hediye Kampanyası

Turkcell ödül avcıları-gnç 1 GB hediye kampanyası sayesinde Gnç uygulamasını kullananlar 1 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Turkcell’in yeni kampanyası olan Ödül Avcıları-GNC Kampanyası kampanyasına hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri katılabiliyorlar.

Ödül Avcıları BiP kanalına gidip haftanın görevi ile GNC uygulamasını kullananlar 1 GB internet kazanıyorlar.

Kampanya 5- 14 Eylül 23:59 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu süre içerisinde katılmayı unutmayın.

Turkcell Ödül Avcıları-GNC Kampanyası

Bu fırsattan, yukarıda belirtilen kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal bütün mobil ses hatları faydalanabilirler.

  • 5 – 14 Eylül kampanya tarihleri arasında BiP indirip Keşfet kısmında bulunan Ödül Avcıları kanalını takip edip, “GNC Görevi” alanına giriş yaparak GNC uygulamasına giren ilk 100 bin kişi 1 günlük 1 GB kazanıyor.

Hediyeyi kazanabilmek için GNC uygulamasına girenler kampanya tarihinden önce GNC uygulamasını en az 3 aydır kullanmıyor olmalı.

Kampanya kapsamında 24 saat yani 1 gün geçerli 1 GB internet hediye edilir. Bu internet yurtiçinde geçerlidir. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda otomatik iptal olacaktır. Hediyenizi gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

En güncel Turkcell kampanyalarından haberdar olmak için Dijital Operatör, Bip ve GNÇ uygulamalarını telefonunuza yükleyip kullanmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu