Teknoloji

Turkcell Paket Yükleme 2023 Turkcell TL Yükleme

Turkcell paket yükleme nasıl yapılır, Turkcell TL yükleme kanalları, Turkcell kontör yükleme, Türkcell paket yapma ile ilgili bütün bilgiler işte detaylar.

Türkiye’nin en büyük operatörü olan Turkcell faturasız hatlarda paket yükleme ve TL yükleme için birçok yol bulunmakta. Bu yollar Türkcell bayii üzerinden giderek istediğiniz paket veya tarifeyi yükleyebilirsiniz. Bu zahmetli olan bir yol olduğundan dışarı çıkınca veya biraz gezmek isterseniz uygulayacağınız bir yöntem olmalı.

Artık gelişen teknoloji ile zaman kaybetmeden telefonunuz üzerinden veya bilgisayar üzerinden istediğiniz zaman Turkcell hattınıza TL yükleye bilir veya Turkcell paket yükleme işlemlerinizi elinizin altındaki internet üzerinden yapabilirsiniz.

Turkcell TL Yükleme – Turkcell Kontör Yükleme

Turkcell TL yükleme ve Paket yükleme işlemleri için izlemeniz gereken birkaç küçük adım bulunmaktadır. Öncelikle internet üzerinden işlem yapacağınızdan Kredi kartınızın veya banka kartınızın olması gerekir. Kullanacağınız kartınız internet alışverişine açık olmalıdır. Yapılan işlem internet üzerinden bir satın alma işlemi olduğundan öncelikle kartınızı kontrol etmelisiniz.

  • Turkcell TL yükleme işlemlerini Türkcell web sitesine yani turkcell.com.tr adresine girdiğinize sağ üst tarafta “Fatura ve Paket/TL” yazan kısma tıkladığınızda TL Yükle seçeneğini seçin
  • Online TL Yüklem sayfası açılacaktır. Bu sayfa içerisinde yükleme yapacağınız Telefon numarasını girip güvenlik kodunu doğrulamalısınız.
  • Doğrulama işleminden sonra açılan sayfada yükleme yapacağınız TL miktarını seçmelisiniz. 40TL, 50TL, 95TL, 180TL miktarlardan birini seçip devam tuşuna basın
  • Açılan sayfada ödeme yapacağınız kart üzerindeki bilgileri girip telefon numaranızı ve isim soy isim bilgilerinizi girip Devam dediğinizde size bir doğrulama kodu gönderilecektir. Sonrasında Turkcell kontör yükleme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Kullanıma başlamadan önce tanımlama SMS’inin gelmesini bekleyin.

Turkcell Paket Yükleme

Turkcell paket yapma işlemi de TL yükleme işlemi ile aynı sayfadan yapılmaktadır. Öncelikle kullanacağınız kartın internet alışverişine açık olduğundan emin olmanız gerekecektir.

  • Turkcell web sitesine turkcell.com.tr adresine giriş yapmalısınız. Sitenin sağ üst tarafta “Fatura ve Paket/TL” yazan kısma tıkladığınızda Faturasız Paket Yükle seçeneğini seçin
  • Açılan sayfada Faturasız paket yükleme seçenekleri içerisinde Size Özel Paketler seçeneğinin altında hattınıza tanımlayabileceğiniz paketlerden birini seçin ve devam‘a basın
  • Sizi ödeme sayfasına aktaracaktır. Kart bilgilerinizi ve telefon numaranız ile isim soy isim girerek bilgileri onayladıktan sonra Paket Yükle butonuna basıp cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girdikten sonra Paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Kullanıma başlamadan önce tanımlama SMS’inin gelmesini bekleyin.

Turkcell Dijital Operatör Para Yükleme

Turkcell Dijital Operatör Para Yükleme
Turkcell Dijital Operatör Para Yükleme

Turkcell Dijital Operatör uygulaması telefonunuz üzerinden bütün işlemleri çok hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan çok kullanışlı bir uygulamadır. Eğer halen telefonunuza yüklü değil ise Google Play veya App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Telefon numaranız ve Turkcell şifreniz ile uygulamaya girebilirsiniz. Turcell şifresi için Şifre yazıp 2200’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hattınız ile ilgili tüm işlemleri kolay bir şekilde yapa bilirsiniz. Ayrıca haftalık olarak salla kazan ödüllerini de almayı unutmayın. Turkcell Dijital Operatör içerisinde Hat işlemleri kısmında TL yükle butonuna tıklayın. TL yüklemek istediğiniz telefon numarasını girin ve onaylayın. Yüklemek istediğiniz TL tutarını seçin. Ödeme sayfasına sizi yönlendirecektir. Kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Size bilgilendirme SMS’i geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

Aynı sayfa üzerinden isterseniz faturasız Paket yükleme seçeneğini seçerek istediğiniz paketi hattınıza yükleyebilirsiniz. ve ödeme işleminden sonra seçmiş olduğunuz paketi kullanıma başlayabilirsiniz.

Turkcell TL ile Nasıl Paket Yapılır

Turkcell hattınız üzerinde 532’yi tuşlayarak aradığınızda sesli yanıt sistemi üzerinden ister kart bilgileriniz ile TL yükleyebilirsiniz. Sesli yanıt ile işlem yapmak istemezseniz. Müşteri temsilcisine bağlanmayı seçip müşteri temsilcisinin yardımı ile kredi kartınız ile TL yükleme ve Paket yüklem işlemlerinizi çok kolay bir şekilde tamamlaya bilirsiniz. Bu işlemler ve kart bilgileriniz Turkcell güvencesi altında olduğundan gönül rahatlığı ile bu ödeme işlemini sağlayabilirsiniz.

TL yükleme işleminden sonra isterseniz Turkcell faturasız paket yükleme işlemi içinde müşteri hizmetlerine bağlanarak paketiniz tanımlaya bilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden TL yükleme dışında ek paket tanımlama Turkcell dakika yükleme, Turkcell internet yükleme işlemlerini de çok hızlı bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bankadan Turkcell’e TL Yükleme

Bankadan Turkcell hattınıza veya başka bir hatta TL yükleme işlemi için öncelikle bankanızın uygulamasına giriş yapın. Bankanızın işlemler menüsünden ödemeler kısmına giriş yaptığınız da Cep telefonuna TL yükle diye bir seçenek çıkar. Burada yükleme yapacağınız operatörü seçin ve sonra yükleme yapacağınız telefon numarasını girip yükleme tutarını girin. Onay işleminden sonra TL numaranıza yüklenmiş olacaktır. Tüm banka uygulamalarında aşağı yukarı bu şekilde TL yüklemesi yapabilirsiniz. hattınıza bankadan TL yüklemesinden sonra isterseniz yüklenen TL ile Turkcell internet yüklemesi yada Turkcell dakika yüklemesi olarak veya Turkcell paket yüklemesi olarak tanımlayabilirsiniz.

Bunların dışında Turkcell bayileri üzerinden Turkcell paket yapma, Turkcell TL yükleme, Turkcell faturasız paket yükleme, Turkcell kontör yükleme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu