Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB Tarifesi

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB Tarifesi nedir? Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB paketi nasıl yapılır detayları haberimizde.

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB paketi ile yüksek hızda internet kullanabilirsiniz. Ayrıca, her yöne 1250 dakika, 1500 SMS, 25 GB internet ile mobil hattınızı kullanmaya başlayın. Bu arada faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaptığınız için ilk ay Turkcell 20 GB ekstra internet hediye eder.

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB Tarifesi

Turkcell Platinum Aşmaz 25GB paketi yurtiçinde kullanabileceğiniz her yöne 1250 dakika, yurtiçi her yöne 1500 SMS ve 25 GB internet haklarını içerisinde barındırmaktadır. Paket içerikleri ile ilgili detayları aşağıdaki tablodan da inceleyebilirsiniz.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJ
1250 DK HER YÖNE25 GB İNTERNETGB BiP’E ÖZEL İNTERNET1500 SMS HER YÖNETarifen Yurt Dışında Geçerli ve TV+’ta geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internetTurkcell’lilerle Sınırsız KonuşmaTV+’ta geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB paketini alabilmek için 532 müşteri hizmetlerini arayabilir, Dijital Operatör uygulamasından işlem yapabilir, Turkcell cep merkezleri ya da resmi internet sitesinden de pakete geçiş işlemi yapılabilir.

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB paketini kullanırken kullanımlarınızla ilgili %80 ve %100 bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir.

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB kalan kullanım sorgulama işlemi için Dijital Operatör uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Aşmaz 25 GB tarifesi gibi diğer paketleri görmek için Turkcell faturalı tarifeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada çeşitli Turkcell paketleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu