Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Aşmaz 30 Paketi

Turkcell Platinum Aşmaz 30 Paketi nasıl yapılır? Turkcell Platinum Aşmaz 30 tarifesi detayları nelerdir hepsi haberimizde.

Turkcell Platinum Aşmaz 30 tarifesi ile yüksek hızda internet kullanabilirsiniz. Paketi satın aldığınızda, her yöne 1500 dakika bol bol dakika, 1500 SMS, 30 GB internet ile mobil cihazınızdan rahatça kullanım yapın. Faturasızdan faturalıya geçiş yaptığınızda bu tarife ile size özel ilk ay 30 GB internet Turkcell’den hediye edilir.

Turkcell Platinum Aşmaz 30 Paketi Detayları

Kampanya içerisinde 1500 DK, yurtiçi her yöne 30 GB internet kullanabilir, Bip’e özel 5 GB internet ve 1500 SMS hakkına sahip olursunuz.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJ
1500 DK HER YÖNEGB BiP’E ÖZEL İNTERNET 30 GB İNTERNET1500 SMS HER YÖNETarifen Yurt Dışında Geçerli ve TV+’ta geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internetTurkcell’lilerle Sınırsız KonuşmaTarifen Yurt Dışında Geçerli ve TV+’ta geçerli 5GB internet, Lifebox’ta 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet, Dergilik’te geçerli 1GB internetTurkcell’lilerle Sınırsız Konuşma

Turkcell Platinum Aşmaz 30 Paketi Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş yapmak için resmi internet sitesinden, cep merkezlerinden, müşteri hizmetlerini arayarak ya da Dijital Operatör uygulamasından işlem yapabilirsiniz.

Pakete geçiş işlemi tamamlandığında tarifenin tanımlanması halinde hattınıza sms gönderilir. Tarife kapsamında kullanmadığınız dakika, sms ve internet hakları fatura kesim tarihinde otomatik olarak silinir. Bu paket faturalı bir tarifedir. Pakete geçiş yaptığınızda her ay fatura ücretini ödemeniz gerekir.

Tarifeden yalnızca hazır karttan faturalı hatta geçiş yapan aboneler yararlanabilirler. Paketinizden kalan hakları öğrenmek için Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca fatura ödeme, ek paket alma ve kalan kullanım kontrolü gibi bir çok hat işlemi bu uygulama üzerinden yapılabilir. Uygulamayı Google Play’den ya da iOs App Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu