Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Basın Star Paketi Faturalı Tarifeler

Mobil hat kullanıcıları çeşitli tarifeler ile dakika, sms ve internet kullanımı yapıyorlar. Turkcell Platinum Basın star paketi de sık tercih edilen paketlerden biridir. Faturalı bir tarife olan Basın star paketi, 26 GB internet, 1100 dakika ve 1100 sms içermektedir. Ayrıca Turkcell’lilerle sınırsız konuşma hakkı da bu pakette sizi bekliyor.

Turkcell abonelerine çeşitli türlerde paket seçenekleri sunmaktadır. Gnç’lilere özel paketler olduğu gibi basın çalışanlarına özel tarife de Platinum basın star paketidir. Bu pakete geçiş yapabilmek için basın çalışanı olmanız gerekmektedir.

Turkcell Platinum Basın Star Paketi

Platinum Basın Star tarifesi 26 GB internet, her yöne 1100 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika, her yöne 1100 SMS/MMS, Dergilik uygulamasında geçerli 1GB internet, TV+ uygulamasında geçerli 5GB internet, Lifebox uygulamasında kullanabileceğiniz 5GB internet ve Fizy’de geçerli 5GB internet bulunduruyor.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
1100 DK HER YÖNE26 GB İNTERNET1100 SMS HER YÖNETurkcell içi Sınırsız Konuşma Turkcell İçi Sınırsız konuşma69 TL / AY YILLIK ABONELİK

92 TL / AY AYLIK ABONELİK

Pakete taahhüt yapmazsanız aylık 92 TL karşılığında kullanabiliyorsunuz. Yıllık abonelik yani taahhüt yapmanız halinde paketi 69 TL aylık ücreti ile kullanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Basın Star Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum Basın paketinden faydalanabilmek için Sarı/Mavi Basın Kartı ya da onama metni ile Turkcell uygulamasından / Yardım / Talep İlet / Kuruma Özel Platin Tarife Talepleri bölümlerinden başvuru yapıp Platinum Basın Paketi’ne geçiş yapabilirsiniz. İstenilen onama yazısı basın yayın organının antetli kağıdına basılmış, kaşeli ve imzalı olması gerekmektedir. Onama metniyle beraber imza sirküleri de gerekir.

Paketten faydalanabilmek için özetle basın çalışanı olmanız gerekir. İçerik bakımından diğer tarife ve paketlere oranla çok daha avantalı bir tarife olduğunu belirtmeden de geçmeyelim.

Turkcell’in diğer paketlerini de incelemek için Turkcell faturalı tarifeler kategorisinden paketleri inceleyebilirsiniz. Size uygun tarifeyi seçip müşteri temsilcisi yardımıyla, dijital operatörden ya da Turkcell cep merkezlerinden paket değişikliği yapabilirsiniz. Paketi satın almadan önce resmi internet sitesinden ya da Dijital Operatör uygulamasından fiyatını incelemeyi unutmayın. Paket fiyatını kontrol etmek kullanıcı sorumluluğundadır.

Paketinizden kalan hakları öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a sms gönderebilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör uygulamasından da kalan haklarınıza bakabilirsiniz. Dakika, sms ya da internet kullanımlarınız ile ilgili %80 ve %100 kullanım bilgilendirmesi sms olarak hattınıza iletilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu