Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Star 23 GB Paketi

Turkcell Platinum Star 23 GB Paketi Turkcell faturalı tarifeler arasında en bol interneti olan paketlerden biridir. Bu tarifeye geçiş yaptığınızda Turkcell platinum ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz. Platinum Star 23GB tarifesinin bol kullanım hakları ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşamaya hazır mısınız?

Platinum Star 23 GB tarifesi 23 GB internet, her yöne 2500 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika, her yöne 500 SMS/MMS hakları bulunmaktadır. Eğer bol internet ve bol dakika kullanıyorsanız bu paket tam size göre. Diğer paketleri incelemek için Turkcell faturalı tarifeler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Platinum Star 23 GB Tarifesi

Turkcell Platinum Star 23GB paketi her yöne 2500 dk, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma dakikası, her yöne 500 SMS/MMS, 23 GB internet, Dergilik uygulamasında kullanabileceğiniz aylık 1GB internet, Lifebox’ta kullanabileceğiniz aylık 5GB internet, TV+’da uygulamasında kullanabileceğiniz aylık 5GB internet ve Fizy uygulamasında kullanmanız için aylık 5GB internet içerir.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
2500 DK HER YÖNE23 GB İNTERNET500 SMS/MMS HER YÖNETurkcell içi sınırsız konuşma Turkcell İçi Sınırsız Konuşma200 TL / AY YILLIK ABONELİK

220 TL / AY AYLIK ABONELİK

Paketi kampanyalı olarak kullandığınızda indirimden faydalanırsınız. Taahhüt yaptırarak paketi indirimli fiyatından kullanmak mümkün.

Turkcell Platinum Star 23 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum Star 23 GB Paketini satın almak için Turkcell resmi internet sitesinden, Dijital Operatör uygulamasından, Turkcell cep merkezlerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum Star 23 GB Paketi kalan haklarınızı öğrenmek için Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirsiniz. Faturalı paketlerden birine geçiş yaparken kullanım alışkanlıklarınıza en uygun tarifeyi seçmeyi unutmayın.

Eğer çok fazla internet kullanıyorsanız bol internetli bir paket seçmenizi öneririz. Aksi halde internet paketi aşımı yapacağınızdan dolayı çok daha fazla ücretler ödemeniz gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu