Teknoloji

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2024

Salla kazan nasıl yapılır, Turkcell salla kazan yapamıyorum, Turkcell salla kazan nasıl kullanılır ile ilgili tüm soruların cevabı yazımızda işte detaylar.

Türkiye’nin en büyük ve en geniş kapsama alanına sahip olan Turkcell bizlere tanıdığı birçok fırsat ve ürünler ile müşteri potansiyelini devamlı olarak artırmakta. Sunmuş olduğu kampanyalar ve tarifeler ile yeni geçişleri artırırken mevcut abonelerini kendi bünyesinde tutmaya da bir yandan devam etmekte. Turkcell kullanıcılarına birçok fırsat sunmakta. Bu fırsatlardan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell’in mobil uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekmekte.

Dijital Operatör uygulaması ile kalan kullanım bilgilerinizi, fatura bilgilerinizi, size özel tanımlanan cihazları, size özel tarife ve fırsatları anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tarifenizi yenileme veya fatura ödeme işlemlerinizin tamamını da Dijital Operatör ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca Dijital Operatör ile Turkcell’in abonelerine sunduğu hediyeleri de alabilirsiniz. Turkcell dijital operatör sayesinde müşteri hizmetleri tarafından yapılan tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca dijital operatör kullanımını artırmak için Turkcell tarafından birçok yeni kampanya ve hediyede sunulmakta bu kampanyalardan biride salla kazan kampanyasıdır.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? 2024

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır
Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell salla kazan nasıl yapılıyor. Salla kazan Turkcell tarafından 2017 yılı itibari ile mobil uygulaması kullanan abonelerine haftalık olarak hediye verdiği bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak için Dijital Operatör uygulamasının salla kazan bölümüne gelmeniz gerekmekte. Eğer telefonunuzda Turkcell Dijital Operatör uygulaması yok ise telefonunuzun uygulama mağazasından öncelikle Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekmekte.

Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı ve şifrenizi sizden isteyecektir. Şifreniz yok ise Telefonunuzun kısa mesaj kısmından sifre yazıp 2222’ye SMS göndermeniz gerekir. Bu SMS iletildikten sonra uygulamada kullanabileceğiniz bir şifre gelecektir. Bu şifreyi ve telefon numaranızı girerek uygulamaya giriş yapın.

Uygulamaya giriş yaptığınızda ana sayfada Salla kazan yazan bir hediye kutusu göreceksiniz. Hediye kutusu şeklindeki simgeye tıkladığınızda sizi salla kazan sayfasına yönlendirecektir. Eğer bu simgeyi göremiyorsanız menü kısmından fırsatlar ve avantajlar kısmından kampanyayı görebilirsiniz. İster telefonu sallayarak isterseniz de ekrana tıklayarak salla kazan kampanyasından faydalana bilirsiniz.

Her hafta çarşamba günleri itibari ile salla kazan bölümüne gidip hediyenizi alabilirsiniz. Almış olduğunuz hediyeyi salı 22:00 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Salla kazandan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal aktif aboneleri faydalanabilir.

Turkcell Salla kazan Yapamıyorum

Turkcel salla kazan yapamıyorum sorunu ile karşılaşanlar veya salla kazan yapıldığında sistemsel hata alanlar sırasıyla yapması gerekenler. Salla kazan yaparken hata mesajı alınmasının başlıca sebebi haftalık yenilenme süresinin daha dolmamış olmasıdır. Salla kazan her hafta çarşamba günü 00:01 itibari ile yenilendiğinden ve salı günü 22:00 ile 23:59 arasında haftalık hediye sürecinin hazırlanması sebebiyle bu saatler arasında salla kazan işlemlerinde hata alınmaktadır. Eğer bu günler dışında haftalık hakkınızda kullanmadıysanız ve yine hata alıyorsanız uygulamanızı güncellemeniz gerekecektir.

Salla Kazan Nasıl Kullanılır

Turkcell salla kazan nasıl kullanılır, salla kazan kampanyası haftalık olarak hediye alabileceğiniz Turkcell tarafından abonelerini memnun etme ve bağlılık programı olarak 2017 yılından bu yana devam eden çok sevilen bir kampanyadır. Peki salla kazan kampanyası nasıl kullanılır. Salla kazan kampanyası ile her hafta çarşamba günü dijital operatör uygulaması ile salla kazan kampanyasından faydalanılabilir.

Haftalık salla kazan kampanyasında size iki hediye hakkı çıkar ve bunlardan birini seçerek kullanım sağlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz hediye dışında salla kazan hakkı bir hafta içerisinde tekrardan verilmez. Bir sonraki haftanın çarşamba günü yeni hak tanınır. Günlük, Haftalık, Aylık internet paketleri hediye olarak çıktığı gibi Yurt içi her yöne konuşma paketi veya SMS paketleri hediye olarak verilmekte. Bunlar dışında Turkcell TV+ Fizy gibi uygulamalar için aylık hediyeler de verilmektedir.

Bip Salla Kazan Nasıl Yapılır

Bip Salla Kazan Nasıl Yapılır
Bip Salla Kazan Nasıl Yapılır

Bip salla kazan kampanyası nasıl yapılır, Bip Turkcell tarafından sunulan uçtan uca şifrelemeli mesajlaşma programıdır. Kişisel verilerin gizliliğine oldukça önem veren ve tamamen yerli bir mesajlaşma programı olmasına rağmen çoğu kullanıcı tarafından bilinmemektedir. Bu sebepten kaynaklı Turkcell Bip salla kazan kampanyası ile haftalık 2. salla kazan kampanyasından faydalanma imkanı tanımaktadır.

Yapmanız gereken Bip mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz. Dijital operatörden haftalık salla kazan kampanyasından faydalandıktan sonra bip salla kazan kanalına gelerek haftalık 2. salla kazan hediyenizi talep edebilirsiniz. Hediyeler arasında haftalık günlük veya 12 saatlik internet paketleri bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu