Güncel Bilgiler

Turkcell Süper Fırsat 20GB+ Detayları Nedir?

Turkcell Süper Fırsat 20GB+ nasıl yapılır, Turkcell Süper Fırsat 20GB Plus yıllık ücreti ne kadar, Turkcell Süper Fırsat 20GB Plus yeni aboneler nasıl katılır işte detaylar.

Türkiye piyasalarındaki en yüksek çekim gücü ve en çok hediye veren operatör olan Turkcell mevcut aboneleri ve yeni gelen abonelere özel kapsamlı tarifeler sunmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji ve online alışkanlıklar ile gündelik yaşamda ve hayatımızın her anında internet erişimimizin olması gerekiyor. Bu yüzden geçtiğimiz operatörün bize sunmuş olduğu içerikler ve çekim gücü öncelikli sebeplerimiz oluyor. Tabi birde yıllık aboneliklerde ne kadar bir ücretlendirme ile karşılaşacağımız ve bize ne tür bir kolaylık sağlanacağı gibi birçok geçiş sebebi vardır.

Turkcell hem yüksek çekim gücü hem bol içerikleri ve hediyeleri ile aboneleri kendisine çekmeyi başaran bir operatördür. Fiyatlar bakımından diğer operatörlere göre biraz daha yüksek olsa da içerik bakımından bol internetli tarifeleri diğer operatörlere göre yıllık abonelikle aynı fiyatlara gelmektedir. Turkcell Süper Fırsat 20GB+ tarifesi de yeni gelen abonelere özel sunulan bir tarifedir. Tarife içerikleri ve hediyeleri ile birçok operatörden kendine yeni abone çekmeyi başaran bir tarifedir.

Turkcell Süper Fırsat 20GB Plus Tarifesi İçerikleri

Turkcell Süper Fırsat 20GB plus tarifesi Her yöne 1000 Dakika, 300 SMS ve 20 GB internet sunan ve ayrıca BiP uygulamasına özel 1 GB hediye internet ve Dergi mini paketi için 1 GB hediye internet, fizy uygulamasına özel 5 GB internet, TV+ uygulamasına özel 5 GB internette hediye olarak verilmekte. Ayrıca lifebox’a 5 GB saklama alanı için kullanabileceğiniz hediye internette tarifede hediye olarak veriliyor.

  • Her yöne 1000 Dakika
  • 1 GB BİP mesajlaşma
  • 300 SMS
  • 20 GB internet

Tarifenin ücreti 114,90 TL aylık olarak ücretlendiriliyor. Yıllık abonelik ile 90 TL olarak aylık ücretlendirilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için Turkcell bayilerinden işlem yapabilirsiniz. Kampanyayı iptal etmek için Müşteri hizmetlerini arayarak veya SMS ile  IPTAL SF20PLUS yazıp 2200’a SMS göndererek tarifenizin kampanyasını iptal edebilirsiniz. Bu kampanya sadece yeni hat alımı veya farklı operatörden geçişlerde kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu