Haber

Turkcell Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet Kampanyası 2023

Turkcell yeni yıl kampanyalarını hemen hemen her yıl yapıyor. Haberimizde Turkcell Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet hediyesi ile ilgili bilgileri paylaştık. Turkcell yılbaşı bedava internet kampanyası 2022 yılında var mı? Doğal olarak Faturalı ve faturasız hat sahipleri de Turkcell yeni yıl kampanyası 022 yılında var mı sorusunu arıyorlar. Biz de konu ile ilgili Turkcell resmi internet sitesini ve Mobil uygulamasını ziyaret ettik. Bu sayede güncel kampanya varsa Turkcell’li aboneler nasıl yapılacağını öğrenebilirler. Günümüzde yeni yıl kampanyası için, herhangi bir teklif bulunmuyor. Ancak aktif kampanyaları kullanarak bedava internet paketleri alabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Kampanyası Nedir?

Turkcell’in mobil hat müşterileri için yaptığı kampanyalardır. Bu kampanyalar ile genelde bedava dakika ve internet gibi içerikler verilmektedir. Bazı zamanlarda ise Pasaj bölümünde teknolojik ürünlerinde yeni yıla özel indirimler yapılmaktadır. Turkcell yılbaşı hediyelerinden faturalı ve faturasız hat aboneleri faydalanabilirler.

Yılbaşında yapılacak olan güncel kampanyaları www.turkcell.com.tr adresinden ya da Dijital Operatör uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Size uygun kampanyalara katılım gerçekleştirebilir ve hediyeleri hemen alabilirsiniz.

Turkcell Yeni Yıl Bedava internet Kampanyası 2022, 2023

Dijital operatör uygulamasından Turkcell Yılbaşı Yeni Yıl Bedava internet Kampanyası 2023 yılında alabileceğiniz hediyeleri görebilirsiniz. Burada şuan açıklanmayan kampanyalar varmış gibi bir haber yapmak yerine kampanyanın henüz açıklanmadığını belirtmek daha doğru olacaktır. Fakat güncel kampanyalardan faydalanarak yılbaşında bedava internet kullanabilirsiniz. Güncel kampanyalar ise:

  • Çocuk Paketleri YouTube Premium Kampanyası: Turkcell Çocuk Mutlu 5 GB ve Turkcell Çocuk Mutlu 10 GB paketlerine yeni gelen abonelere 2 ay geçerli YouTube Premium Üyeliği verilir.
  • Çevreci Fatura 5GB Kampanyası: E-Faturaya ya da SMS faturaya geçen günlük 5 GB bedava internet kazanın.
  • Ödül Avcıları: Ödül Avcıları BiP kanalına gelip haftanın görevini yapıp GNC uygulaması kullananlar 1 GB kazanır.
  • GNÇ Galaksi: Bu kampanyaya katılarak da bedava internet kazanmak mümkün.
  • Salla Kazan BiP Kampanyası: Bip Salla kazan kampanyası ile bedava internet ve çeşitli hediyeler kazanmak mümkün. Turkcell’in yıllardır devam eden kampanyalarından biridir.
  • Bastı Kaptı Kampanyası: Turkcell Gnç’lilerin katılabileceği bir kampanyadır.
  • Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası: Günlük görevleri yapın kupon biriktirin ve bu kuponlarla bedava internet alın.
  • Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Haftalık 2 GB İnternet Kampanyası: Faturalı hattınızın faturalarına otomatik ödeme talimatı verin ve 1 hafta geçerli 2 gb ücretsiz gb sahibi olun.

Turkcell yeni yıl kampanyası açıklandığında bu kampanyayı da ek bir başlık altında detaylı şekilde anlatacağız. Ancak güncel Turkcell bedava internet kampanyaları şimdilik yukarıdaki listedeki kampanyalardır. Bu kampanyalardan uygun olduklarınıza katılarak hediyenizi alabilirsiniz. Ayrıca abonelere zaman zaman TL yüklemeleri karşılığında günlük ya da haftalık kullanabilecekleri hediye GB teklifleri iletilmektedir. Faturasız bir hat kullanıyorsanız bu kampanyalara da katılım yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu