Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Yıllık-Dev Platinum Star 240 GB Paketi

Faturalu paketler arasında yıllık paketler de var. Bu paketlerden biride Turkcell Yıllık-Dev Platinum Star 240 GB paketidir. Bu paket ile 1 yıl geçerli 240 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Faturalı tarife kampanyalarındandır. Paketin süresi bir yıldır ve yurt içi her yöne 24.000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, 6.000 SMS, 240GB internet haklarını içerir.

Eğer bir defa paket alıp her ay fatura ile uğraşmak istemiyorsanız bu paketten yararlanabilirsiniz. Paketin ücretini de 12 ay taksitli olarak ödersiniz. Yani fatura her ay çıkar ve çıkan bu faturayı ödemeniz gerekmektedir. Bu paket kullanımını 12’ye böldüğümüzde her ay için 20 GB internet kullanılabiliyor. Tabii kullanımınıza bağlı olarak 1 ay içinde 20 GB internetten fazla ya da daha az kullanım da yapabilirsiniz.

Turkcell Yıllık-Dev Platinum Star 240 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bu tarifeye geçiş yapıldığı zaman değişiklik fatura kesim tarihinizde yapılır. Paket aktif olduğunda bilgilendirmek için SMS gönderilir. Kullanımlar hakları yıllık olacak şekildedir. Aylık olarak yenileme ya da bilgilendirme yapılmamaktadır. Kullanımlarınız ile ilgili %80 ve %100 kullandığınıza dair bilgilendirme sms yoluyla yapılır

  • Turkcell cep merkezinden
  • Turkcell çağrı merkezini arayarak
  • Turkcell resmi internet sitesinden bu pakete geçiş yapılabilir.

Faturalı bir pakettir. Paket ücreti her ay fatura kesim tarihinizde faturanıza yansır. Faturanızı belirtilen süre içerisinde ödemeniz gerekir. Aksi halde hattınız kısıtlanacaktır.

Turkcell Yıllık-Dev Platinum Star 240 GB Tarifesi Detayları

İnternet paketinizin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantılarında 63 Mbpsdir. 4.5G Hızını Deneme Kampanyası dahilinde 4.5G şebekesi kullanılırsa 600 Mbps üst hız limiti sunulmaktadır.

Bu pakette yurt içi her yöne 24.000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma dakikası, 6.000 SMS ve 240GB cepten internet hakları bulunmaktadır.

Kalan kullanım haklarınızı Dijital Operatör uygulamasından kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer tarifeler için, Turkcell faturalı paketler sayfasına giriş yapın. Buradan diğer paketler hakkında da detaylara bakabilirsiniz. Bu paket hakkında bütün detaylara ulaşmak için Turkcell resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Eğer internet kullanımınız çok fazlaysa ve kendinize uygun bir paket arıyorsanız bu paket gibi diğer paketleri de incelemenizi öneririz. Bu sayede size en uygun paketi seçmek için daha çeşitli tarifeleri görüntüleyebilirsiniz.

Kullanımlarınızda kolaylık sağlaması adına Dijital Operatör uygulamasını da telefonunuza yüklemeyi unutmayın. Bu uygulama üzerinden hattınız ile ilgili bir çok işlemi yapabilirsiniz. Örneğin, fatura ödeme, kalan kullanım sorgulama ve ek paket satın almak gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu