Oyun

Valorant Ejder Ateşi Vandal Kaç VP ve Kaç TL 2023

Valorant ejder vandal kaç vp? Valorant ejder ateşi vandal kaç vp sorusu bu silah kaplamasına sahip olmak isteyenler tarafından araştırılmaktadır. Ayrıca Valorant ejder vandal kaç TL sorusu da sık araştırılan konular arasında. Valorant oyuncuların gözdesi haline gelen ejder vandal’a herkes sahip olmak istiyor. Tabii ki bu silah kaplamasına sahip olmak için belirli harcamalar yapmak gerekiyor.

Ejder vandal sürekli mağazada bulunmadığından dolayı insanlar bu silah kaplamasının ne kadar VP olduğunu merak ediyorlar. Ejder Vandal mağazaya gelince kaç VP olduğuna dair bilgi de ekranda yer alıyor. Fakat mağazada Ejder Ateşi Vandal’ı göremediyseniz ve bu skin‘in kaç VP olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Valorant Ejder Vandal Kaç Vp?

Oyuncuların özel silah kaplamaları alabilmesi için oyunun para birimi olan VP yani valorant point satın almaları gerekiyor. Eğer siz de özel kaplama alacaksanız oyuna para yatırmanız şart. Valorant oyununda VP satın alıp çeşitli kaplamalar ve ekipmanlar satın alabiliyorsunuz. Peki, ejder vandal kaç vp. Valorant Ejder Ateşi Vandal 2475 VP’dir.

Valorant Ejder Ateşi Vandal Kaç Vp Kaç TL?

Valorant ejder vandal kaç vp: 2475 VP‘dir. Oyunda bu silahı satın alabilmek için için 2475 VP değerinde yükleme yapmanız gerekir. Sonrasında ejder vandal mağazaya geldiğinde satın alabilirsiniz. Eğer silah mağazada bulunmuyorsa günlük olarak oyuna giriş yaptığınızda mağazayı kontrol etmenizi öneririz. Bu sayede mağazaya eklendiğinde satın alabilirsiniz.

Valorant Ejder Ateşi Vandal kaç tl

Valorant Ejderha Ateşi Kaç VP: 2475 VP‘dir.

2475 VP satın almak için 2 Adet 175 VP + 740 VP + 1450 VP’dir. Bu paketlerin toplam fiyatı 234 TL’dir.

Böylece Ejder Ateşi Vandal 234 TL‘lik VP satın alınarak alınabilir.

Oyunun en gözde kaplamalarından biri olan Valorant Ejder Ateşi Vandal oyuncular tarafından çok fazla talep görüyor. Pubg Mobile oyunundaki Buz diyarı m416 neyse Valorant oyununda da Valorant Ejder Ateşi Vandal o diyebiliriz.

Valorant Ejder Ateşi Vandal Kaç VP sorusu ise bu kaplamaya sahip olmak isteyenlerin en sık araştırdığı konulardan biridir. Haberimizde Valorant Ejder Ateşi Vandal Kaç VP ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Diğer vandalların fiyatları da oyun kategorisinde yayınlandı.

Bu vandalı satın aldığınızda silahınız adeta canlı bir ejderhaya dönüşecek. Oyunda yayıncıların ve ileri seviye oyuncuların kullandığı bu silah kaplamasına yeterince Valorant Point oyun paranız varsa siz de sahip olabilirsiniz.

Valorant Ejder Vandal Nasıl Alınır?

Valorant ejder Vandal nasıl alınır, bu soru daha çok mağazada bu kaplamayı göremeyenler tarafından merak edilmektedir. Ejder vandal zaman zaman mağazaya eklenmektedir. Oyuna giriş yaptığınız süreçte mağazayı kontrol ederek silah kaplamasının gelip g elmediğini takip edin. Geldiğinde satın alabilirsiniz.

Valorant Ejder Vandal Ne Zaman Gelecek?

Valorant Ejder vandal ne zaman gelecek? Bu soruya net bir yanıt vermek imkansız. Ancak şansınıza gece marketinde çıkabilir. Bununla birlikte oyuna giriş yaptığınız süreçte zaman zaman gelip gelmediğini kontrol etmek için market bölümünü ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu