Oyun

Valorant Hileleri ve Hile Kodları 2023

Valorant Hile Kodları, Valorant hileleri nelerdir, Valorant hile nasıl yapılır, Valorant para hilesi Valorant özel oyun sınırsız skill açma nasıl yapılır işte detaylar.

Riot Games’n yeni taktiksel FPS oyunu olan Valorant da rakip takımı yok ederek oyunu kazandığınız bir oyundur. Half-Life gibi FPS oyunu olan Valorant da karşılaşmalar 5 erli takımlar halinde yapılır. İstediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabileceğiniz bir oyundur. Karakterlere oyun içerisinde Ajan denmektedir.

Her ajanın kendine özgü yetenekleri ve silahları vardır. Örneğin Phoenix ateş olanı oluşturup düşmanın zarar görmesini sağlar ve bu alan içerisinde iyileşme sağlanır. Viper özel zehir bulutları yaratıp düşmanlarına zarar verir ve bulutun içerisindeki düşmanları görebilir. Her oyunda olduğu gibi takımın başarılı olması için dengeli bir takım seçilmesi ve oynanması gerekir. Yani defansif ofansif yardımcı öncü gibi farklı kategoriler de ajanlar olması gerekir. Bir takımda aynı ajanı sadece bir kişi seçebilir ve özel yetenekleri sınırlı süre kullanım sağalabilir bundan kaynaklı devalı olarak özel yetenek kullanılamaz.

Valorant Hileleri

Valorant hileleri konusundan önce yapımcı firma olan Riot Games tarafından üretildiği için diğer oyunu olan LoL daki gibi oyunda seviye atladıkça yeni karakterler açabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde tur başında B tuşuna basıp silah seçimi yapabilirsiniz. Rakipleri yendikçe ve turları geçtikçe paranız artar ve daha güçlü silahlar alabilirsiniz. Satın alma menüsünden ajanınıza özel zırh ve teçhizat kuşanması yapabilirsiniz. Her maçın içerisinde setler yani turlar vardır. Bu turları kazanıp üstünlük sağlamanız gerekir. İki takım sırayla bir savunan bir saldıran taraf olur.

Oyun içerisinde farklı haritalar bulunur ve bu haritalarda belirli yerlere spike kurup rakibin kapatmasını engelleyerek turları kazanırsınız. Her maçta bir spike taşıyıcısı vardır. Eğer bu oyuncu ölürse spike çok hızlı bir şekilde almanız gerekir. Diyelim ki spike kurdunuz ve sürenin dolmasını bekliyorsunuz. Karşı takım süre dolmadan imha cihazını çalıştırırsa ve belirli bir süre aktif tutarsa oyunu kaybedersiniz.

Bilgisayarımla Valorant Oynayabilir miyim?

Valorant Hileleri ve Hile Kodları 2021

Riot Games’n yeni taktiksel FPS oyunu olan Valorant düzenlenen turnuvalar ile isminden çokça söz ettiriyor. Durum böyle olunca insanlar oyunu oynamak isteyen kişiler indirmeden önce bilgisayarının oyunu kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmek istediğinden Valorant sistemsel gereksinimlerini merak ediyor. Valorant minimum ve önerilen sistem gereksinimleri bilgisi ya da kaç GB gibi soruların cevabını arıyor.

Minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 (Intel), Athlon 200 GE (AMD)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000 ya da AMD Radeon R5 200 1 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4150 (Intel), Ryzen 3 1200 (AMD)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730 ya da AMD Radeon R7 240

sistem özellikleri üzeri bir bilgisayarınız var ise kolaylıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. Valorant oyunu toplamda 17 GB yer kaplıyor.

Valorant Hile Kodları

Valorant hile kodlarını kullanmanız için öncelikle özel oyun açmanız gerekir. Riot Games sadece özel oyunda belli hileleri kullanıma izin vermiştir. Valorant oyununda özel oyun açma nasıl yapılır;

 • Öncelikle oyuna girmeniz gerekir.
 • Oyna Butonuna basıp oyun modu penceresini açmalısınız
 • Orada iki seçenek bulunur Özel Oyun seçeneğini seçin
 • Oyun ayarlarını yapıp takım seçimi yapıp gerekli ayarları aktif duruma getirip Oyunu Başlat Dediğiniz zaman Özel Oyun açılmış olacaktır.

Özel Oyunu açtıktan sonra hile aktif durma getirdiyseniz hile kodları kullanmanız gerekecektir.

Valorant Hile Nasıl Yapılır

Valorant Hileleri ve Hile Kodları 2021

Valorant hile nasıl yapılır. Özel Oyuna girdik kullanacağımız karakteri seçmemiz gerekecek. Karakter seçiminden sonra oyun açılacak ve silah satın alma alanına geleceksiniz. Burada birkaç küçük işlemden sonra hile aktif duruma gelecektir.

 • ESC tuşuna basıp açılan pencere içerisinde Hileler kısmını seçin
 • Hangi hileyi veya hileleri kullanmak istiyorsanız aktif duruma getirin
 • Artık oyunu hilesi aktif duruma gelmiştir oyuna dönebilirsiniz.

Valorant Özel Oyun Hileleri

Valorant özel oyun hileleri aşağıdaki hilelerdir. Valorant hile var mı sorusunun cevabı hem evet hem hayır. Roit Games tarafından Özel Oyun içerisine firmanın belirlediği hileleri kullanabilirsiniz. Ama ek yazılımla herhangi bir hile kullanımı tespit edilirse kişi banlanır.

Sınırsız Yetenek:  Ajanınızın yeteneklerini herhangi bir sınırı olmadan tüm maç boyunca kullanmanızı sağlar.

Sınırsız Cephane:  Ajanınızın silahındaki cephanenin bitmemesini sağlar

Sınırsız Şarjör:  Ajanınız silah mermisinin bitmemesini sağlar böylece şarjör değiştirmekle zaman kaybetmez.

Sınırsız Kredi: Valorant para hilesi ile Ajanınıza sınırsız kredi tanımlanarak tüm silahları alabilmeniz sağlanır.

Alışveriş Kısıtlamalarını Yoksay: Alışverişlerde herhangi bir kısıtlama yapılması engelleniyor.

Hasar Görmezlik:  Ajanınıza rakip takımdan gelen silah ateşlerinden hasar görmesini engeller yani Valorant özel oyun sınırsız skill

Otomatik Yeniden Doğma: Öldüğünüzde Ajanın yeniden doğmasını sağlar

Valorant oyunun içerisinde olan hileler dışında 3 part hile yazılımları Riot Games tarafından banlanmanıza neden olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu