Oyun

Valorant Yeni Sezon Ne Zaman Gelecek, Yeni Savaş Bileti 2023

Valorant yeni sezon ne zaman gelecek, Valorant yeni savaş bileti ücreti ne kadar, Valorant skinli hesaplar, Valorant Battle Pass ne kadar işte detaylar.

Valorant Riot Games tarafından geliştirilen oyunun dünya genelinde çok fazla oyuncu kitlesine sahip olduğundan oyunun her sezonu büyük merak ile beklenmekte. Her yeni sezon eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmek için iple çekiliyor. Riot Games’in yaptığı oyunlar arasında ilk sırada olan oyun mevcut kullanıcılarını kaybetmemek ve yeni oyuncuları da cezbetmek için devamlı olarak güncellemeler ile oyuna yeni tatlar getirmekte.

Çok fazla aktif kullanıcı olduğu için her sezon önceden oyunculara gelecek sezondan spoiler vererek oyuncuların beklentilerini en üste çıkarır. Valorant yapımcıları da bunu en iyi şekilde kullanarak oyuncuların hem merak arzusunu gidererek hem de gelecek sezon heyecanını en üste çıkarmakta iyiler. Yeni sezonda büyük güncellemeler gelecek. Bu güncellemelerden en önemlisi oyuna katılacak yeni ajan olacak. Ayrıca oyunda bazı düzeltmeler ile daha adil bir oyun olması sağlanmaya çalışıldı.

Valorant Yeni Savaş Bileti

Valorant yeni savaş bileti Valorant yeni sezon bedelsiz ve seçkin olarak sunulmakta. Valorant ilk çıktığı günden itibaren heyecan ile oynanmaya devam eden bir oyun ilk çıktığı günden bu yana her sezon bedelsiz ve seçkin savaş bileti kısımları bulunmakta. Yaptığınız görevler ile size paylaşılan XP’ler sayesinde ödüller alabileceksiniz. Bedelsiz olarak oyuna başlayıp istediğiniz zaman o sezon içerisinde seçkine geçerek geçmiş ödüllerden hak talep edebilirsiniz. Oyun içerisinde biriktirdiğiniz XP’ler ile daha çok ödül kazanabilirsiniz. Toplamda 10 hafta boyunca açılan görevleri yerine getirerek ilerleyebilirsiniz. Valorant savaş biletini istediğiniz zaman seçkine çevirebilirsiniz. Bu sezon başı veya sonu olabilir. Oyun yeni başlamış iseniz Ajanları açmak için XP kasmanız gerekecektir. Tüm ajanları açmanız biraz zaman alabilir.

Valorant Battle Pass Ne Kadar

YENİ AJAN CHAMBER
YENİ AJAN CHAMBER

Valorant Yeni Sezon Ne Zaman, Valorant Battle Pass ne kadar. Valorant savaş bileti ücretsiz olan bedelsiz olarak adlandırılır. Birde valorant Battle Pass yani seçkin olanı vardır. Valorant oyuncuların beklentilerinin üzerinde bir güncelleme ile yeni silahlar ve skinleri sunacağı söylenmekte. Bu sezon sundukları yeni savaş biletinde Havai Frenzy veya organik spike spreyi gibi güzel içeriklerin olduğu sezondan sonra hangi özellikler ve ödüller geleceği merak konusu.

RiotX Arcane VALORANT etkinliği sırasında özel olarak sunulan bedelsiz LoL temalı Savaş Biletinizi seviyesini yükselterek oyun içi mağazasından Arcane Koleksiyon Seti’ni alabilirsiniz. Bu set belirli tarihler yani 5 Kasım ile 22 Kasım arasında mağazada bulunacak. Valorant Battle Pass yani Valorant savaş bileti aldığınız VP ye göre değişmekte 1000 VP şu anlık 50 TL kampanyalar ile 1250 VP 63 TL olarak bulmanız mümkün tabi bu ücretler her zaman değişiklik gösterebilir.

Yeni güncelleme ile 16 Kasım itibari ile yeni ajan seçeneği de sunulacak. Yeni ajanın hikayesi oyun sitesinde şu şekilde paylaşıldı: Fransız silah tasarımcısı Chamber, çok usta nişancılığı ile rakipleri bir bir ortadan kaldırıyor. 3. Kısım başlangıcından çok az bir süre sonra Chamber’ın karakterine özel silahları alarak rakibin bütün planlarına karşılık verebilir ve rakibi alt edebileceksiniz. Özel yetenek olarak yeriniz konusunda düşmanı şaşırtarak onları avlayabilirsiniz. Yeni ajanı açmak için VP ve XP biriktirmiş olmanız gerekecektir. Ayrıca hesabınızı geliştirerek her silah ve eşya için özel skinler alarak Valorant skinli hesaplardan biri haline getirebilirsiniz. Valorant yeni sezonları kaçırmazsanız hesap skinleriniz artırabilirsiniz.

Valorant Yeni Sezon Ne Zaman

Valorant Yeni Sezon Ne Zaman sorusunun yanıtı; tarihi itibariyle yeni sezona girmiş bulunmaktayız. Valorant 3. Kısım 4. Bölüm ne zaman gelecek sorusunu arayanlar için bu başlık güncellenecektir. Başlık altında Valorant yeni sezon ne zaman gelecek sorusunu yanıtladık. Aklınıza takılanları yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu