Teknoloji

Vodafone 20 GB internet 20 TL Nasıl Yapılır?

Vodafone 20 GB internet paketinin 20 TL olduğuna dair bilgilendirme mesajı bazı Vodafone abonelerine gönderilmiştir. Bu mesaja göre 30 gün geçerli 20 GB internet paketinin fiyatı yalnızca 20 TL’dir. Paketi ilgili bilgilendirme mesajını alanlar Yanımda uygulamasından alabilirler.

Vodafone 20 GB internet 20 TL

Vodafone 20 GB internet

Vodafone 20 GB internet 20 TL kampanyasına dair bazı abonelere mesaj gönderildi. Gönderilen mesaj da ise ” Değerli Müşterimiz, size özel 30 gün geçerli 20 GB sadece 20 TL! Hemen almak için tıklayın. http://vdftr.co/bananevar

Paketi mesajda bulunan bağlantıya dokunarak ya da Yanımda uygulamasından Bana Ne Var menüsünü ziyaret edip inceleyebilirsiniz. Paketi satın alırken hattınızda 20 TL hazır bakiyenin olması gerekir. Yeterli bakiyesi olmayan müşteriler paketi alamazlar.

Paket Detayları

Paketi gelecek olan onay mesajından sonra kullanabilirsiniz. İnternet paketi yurt içinde geçerlidir. Otomatik olarak iptal olacağından dolayı iptali için ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Paket kullanımı ile alakalı %80 ve %100 kullanım bilgilendirmesi sms yolu ile yapılır.

Kalan kullanım hakkınızı öğrenmek için OZET yazıp 7000’e sms gönderebilir, Yanımda uygulamasından inceleyebilirsiniz. Paket 30 gün geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu