Haber

Vodafone Evde internet 2022

Vodafone evde internet 2022 fiyatları kampanyaları, Vodafone evde fiber kampanyaları içerikleri ve hediyeleri yazımızda işte detaylar.

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Vodafone sadece mobil internet değil evde internet hizmetlerinde de oldukça iyi kampanyalar düzenliyor. Diğer hizmet sağlayıcılardan daha hızlı ve daha uygun fiyatlı tarifeler ile evde internet hızınız hem yüksek olacak hem de müşteri destek ekibinden yedi yirmi dört destek alabilirsiniz. Yeni gelen abonelerine online başvurulara özel ilk 6 ay %50 indirimli kampanyası ile aile bütçenizde fazla zorlamadan yüksek hızlı internet keyfini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ülkemizde birçok firma tarafından internet hizmeti sunulmakta. Vermiş olduğu ürün ve hizmetler ile bu firmalar arasından sıyrılarak abone sayısını hızla artıran Vodafone yapmış olduğu özel kampanyalar ile kendisine abone çekmeye devam ediyor.

Vodafone Evde internet

Vodafone Evde internet

Vodafone internet TTNet alt yapısını kullandığı için müşterilerini kendi hizmetlerine çekmek için çeşitli kampanyalar ve indirimler sunar. Bu kampanyalardan biri olan Vodafone evde fiber 50 tarifesinde de farklı bir internet sağlayıcısından hizmet alıyorsanız 600 TL’ye kadarki cayma bedeli Vodafone evde internet tarafından karşılanıyor. Ayrıca bulunduğunuz yer Fiberi destekliyorsa en yüksek fiber internet hızı da Vodafone tarafından abonelerine sunulmakta. Ev internetinizde herhangi bir sorun olduğunda daha siz fark etmeden Vodafone tarafından ilgili sorun incelenip düzeltiliyor. Bağlantınız sürekli Vodafone tarafından kontrol edilerek herhangi bir kesinti yaşamamanız için gerekli düzenlenmeler sağlanmaktadır.

Vodafone Evde Fiber 35 İçerikleri

Bulunduğunuz bölge fiber interneti destekliyorsa 35 Mbps hızında internet kullanımı sağlayabilirsiniz. modem ücreti olarak 10 TL faturanıza ek olarak yansır. Eğer Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız 5 TL Red tarifesi kullanıyorsanız 10 TL ekstra indirim size sağlanacaktır. Farklı bir internet sağlayıcısından taahhüttünüz var ise 600 TL’ye kadar cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanır. Vodafone Evde Fiber 35 Mbps ilk 6 ay 52 TL sonraki 18 ay 104 TL olarak ücretlendirilirsiniz. 12 Ay boyunca Blue TV hediye olarak size verilir. 24 ay boyunca Vodafone TV ücretsiz olarak kullanabilirsiniz

Vodafone Evde internet Fiber 50 İçerikleri

Vodafone Evde internet, Bulunduğunuz yer fiberi destekliyorsa 50 Mbps hızında internet hizmeti size sunulur. Ayrıca Modem kampanya ile birlikte size teslim edilecektir. Aylık 10 TL modem ücreti faturalarınıza yansıtılır. Eğer Vodafone faturalı hat kullanıyorsanız 5 TL Red tarifesi kullanıyorsanız 10 TL ekstra indirim size sağlanacaktır. Farklı bir internet sağlayıcısından taahhüttünüz var ise 600 TL’ye kadar cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanır. Vodafone Evde Fiber 50 Mbps ilk 6 ay 59 TL sonraki 18 ay 118 TL olarak ücretlendirilirsiniz. 12 Ay boyunca Blue TV hediye olarak size verilir. 24 ay boyunca Vodafone TV ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Evde Fiber 100 İçerikleri

Vodafone Evde internet, Ev internet hattınız fiber interneti destekliyorsa 100 Mbps hızında internet, aylık 10 TL modem ücreti ve eğer Vodafone hat kullanıyorsanız 5 TL Red tarifesi kullanıyorsanız 10 TL indirim olanağı size sunulacaktır. Farklı bir internet sağlayıcısından taahhüttünüz var ise 600 TL’ye kadar cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanır. Vodafone Evde Fiber 100 Mbps ilk 6 ay 69 TL sonraki 18 ay 138 TL olarak ücretlendirilirsiniz. 12 Ay boyunca Blue TV hediye olarak size verilir. 24 ay boyunca Vodafone TV ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Evde Fiber 200 İçerikleri

Vodafone Evde internet, Binanız fiber interneti destekliyorsa 200 Mbps hızında internet, aylık 10 TL modem ücreti ve eğer Vodafone hat kullanıyorsanız 5 TL Red tarifesi kullanıyorsanız 10 TL indirim olanağı size sunulacaktır. Farklı bir internet sağlayıcısından taahhüttünüz var ise 600 TL’ye kadar cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanır. Vodafone Evde Fiber 200 Mbps ilk 6 ay 79 TL sonraki 18 ay 158 TL olarak ücretlendirilirsiniz. 12 Ay boyunca Blue TV hediye olarak size verilir. 24 ay boyunca Vodafone TV ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Vodafone Evde internet, Günün her saatinde müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Vodafone internet sitesi üzerinden kampanyaya başvuruda bulunmanız gerekecektir. Online başvurulara özel indirim kampanyası olduğundan internet sitesi üzerinden formu doldurarak size geri dönüş yapılmasını beklemelisiniz. Detaylı bilgi ve cayma bedelleri ücretlerini müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu