Güncel Bilgiler

Vodafone Mobil Ödeme Pubg Mobile %50 indirim Kampanyası

Vodafone mobil ödeme ile Pubg Mobile alışverişlerine %50 indirim kampanyası. Oyunun para birimi olan Uc’yi mobil ödeme yöntemi ile satın almanız haşinde %50 indirim hakkından yararlanabilirsiniz. Pubg Mobile’da yeni sezon heyecanı. Kampanya, 15-25 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan Vodafone aboneleri yararlanabiliyorlar.

Vodafone Mobil Ödeme ile Pubg MOBILE’da Yeni Sezonu Avantajlı Oyna

PUBG MOBILE’da alışverişini Vodafone Mobil Ödeme yöntemiyle yapan Vodafone müşterileri, 25 Ekim’e kadar kadar 100 TL’ye kadar olan alışverişinde %50 indirim kazanıyorlar. Kampanyadan yararlanmak için, harcama öncesinde veya sonrasında KATIL PUBGM yazıp 2020’ye sms gönderilmesi gerekir.

İlgili sms’i göndermeyenler kampanyadan faydalanamazlar.

  • Kampanya süre aralığı içinde, Vodafone Mobil Ödeme ile https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr , Google Play veya App Store üzerinden yapacağınız ilk PUBG MOBILE alışverişinde %50 fatura indirimi kazanılır.
  • %50 indirim yapılan mobil ödeme için geçerlidir ve ilk mobil ödeme ile yapılan Pubg Mobile alışverişlerinde geçerli olacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme Pubg Mobile İndirimi Detayları

Kampanya detayları aşağıdaki gibidir,

  1. Kampanyadan yararlanmak için kampanya döneminde KATIL PUBGM yazıp 2020’ye gönderilmesi zorunludur. KATIL PUBGM yazıp 2020’ye SMS göndermeyen kullanıcılar kampanyadan faydalanamazlar.
  2. Kampanyadan her abone 1 defa yararlanabilir ve en fazla 50 TL kazanabilirler.
  3. Kazanılan ödül, 26 Ekim2021 – 2 Kasım 2021 tarihleri arasında faturaya yansır. Fatura kesim tarihi 2 Kasım’dan önce olan kullanıcılar için indirim tutarı bir sonraki faturaya yansır.

Kampanya dönemi içinde verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali, geri gönderim, vb.) olması durumunda kampanyadan yararlanılamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu