Haber

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Hediyesi 2024 (20 GB internet)

Vodafone Ramazan hediyesi olarak hediye çarkını haftada iki defa çevirmemize izin veriyor. Bu sayede, haftada en az bir defa bedava internet kazanma şansımız da artış gösteriyor. Hediye çarkı ile indirimler ve avantajlar elde edildiği gibi bedava internet hediyesi de kazanılabilir. Bu yazımızda, Vodafone ramazan bedava internet hediyesinin 2024 yılında nasıl yapıldığını anlatacağız.

Vodafone Ramazan hediyesi 2024 kampayaları:

  • Hediye Çarkı
  • Ramazan 20 GB Kolay Paketi
  • Sahura Özel 10 GB Kolay Paketi
  • Ramazan Paketi

Vodafone Ramazan hediyesi 2024 güncel kampanyalar yukarıda listelenmiştir. Bazı kampanyalar ücretsiz, bazı kampanyalar ise indirimli şekilde sunulmuş durumda. O halde bu kampanyalardan nasıl faydalanabileceğinizi de anlatalım.

Vodafone Ramazan Bedava internet Hediyesi 2024 Nasıl Yapılır?

Vodafone aboneleri Ramazan ayı süresince Hediye Çarkı’nı her hafta iki defa çevirebilecek. Hediye Çarkı’nı Ramazan ayı boyunca haftada iki defa çeviren aboneler toplam 11 GB internet hediye alabiliyor. Çarkı ilk çevirme hakkı pazartesi günü ikinci çevirme hakkı ise çarşamba günüdür. Vodafone hediye çarkı Ramazan kampanyası için:

  • Yanımda‘ya girin.
  • Ekrandaki Fırsatlar Dünyası ekranına giriş yapın.
  • Açılan ekrandan Hediye Çarkı sembolüne dokunun.
  • Hediye çarkının bulunduğu ekran açıldığındaysa ekrana dokunarak çarkı aktif edin.
  • İlk çevirme tamamlandıktan sonra ikici kez çevirin.

Hediye olarak bedava internet içeriği geldiğinde, 24 saat içerisinde otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Hediye tanımlama süreci ortalama olarak 5 dakika içerisinde gerçekleşir. Tanımlamaya dair mesaj geldikten sonra kullanmaya başlayın.

Ramazan 20 GB Kolay Paketi

Vodafoen aboneleri Ramazana özel Kolay paket de satın alabiliyor. Bu paketlerden biri, Ramazan 20 GB kolay paketi diyebiliriz. Bu pakette, Sınırsız Whatsapp, Messenger özelliği ile birlikte 1000 dakika, 1000 sms ve 20 GB internet var.

Bu paketi satın almak için; Yanımda’ya giriş yap. TL İşlemleri > Kolay Paket Yükle, Kendime Yükle > Ekranı aşağı kaydırın ve Ramazan 20 GB Kolay paketi seçin. Paketin fiyatı Ramazana özel 320 TL, paket 28 gün geçerli olacak şekilde hattınıza tanımlanır.

Ayrıca yine Yanımda uygulamasından, fatura ödeme, tarife değişikliği, paket satın alma, ek paket satın alma gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Yanımda uygulaması telefonunuzda yüklü değilse, Android mağaza Google Play’den ya da App Store’dan indirebilirsiniz.

Vodafone Sahur Kampanyası: Sahura Özel 10 GB Kolay Paketi

Sahura özel internet paketini siz de hemen satın alabilirsiniz. 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olan 10 GB interneti yalnızca 59 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz. Paket 28 gün geçerlidir. Satın aldığınızda gelecek olan onay mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Sahura özel 10 GB internet paketini satın almak için; Yanımda uygulamasından satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Yanımda uygulamasından Kolay Paket satın al ekranına gelip, paketi bularak alabilirsiniz.

Kolay paket satın alırken banka kartı, kredi kartı kullanılabilir. Ayrıca Kolay paketleri isterseniz kendinize ya da başka bir Vodafone Faturasız hat kullanıcısı için satın alabiliyorsunuz. Örneğin, Anne, Baba, Eşiniz veya arkadaşınız için de kendi Yanımda uygulamanızdan yükleme yapabilirsiniz.

Ramazan Paketi 15 GB internet

Vodafone abonelerine özel 15 GB interneti yalnızca 199 TL karşılığında alabilirsiniz. Bu paketi ister kendiniz, isterseniz de sevdikleriniz için Yanımda’dan satın alın. 28 gün boyunca geçerli olacak olan bu ek internet paketi, geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak silinecektir. Pakete sahip olmak için Yanımda uygulamasından veya vodafone.com.tr’den işlem yapabilirsiniz.

Kolay paket satın alma işlemlerinde banka kartı ya da kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Paket içeriği hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirilirsiniz. Gelen bu bilgilendirme mesajından sonra da kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone’un Ramazan ayında aboneleri için sunduğu kampanyaları bu başlıkta listeledik. Bu kampanyaların bazıları ücretsizken, bazıları indirimli içerikler sunmaktadır. Sizin için en uygun olanı seçip hemen kullanmaya başlayın. Diğer kampanyalar için Vodafone Ramazan hediyesi 2024 başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu