Teknoloji

Vodafone Red Haftalık 10 GB Ek internet Paketi

Vodafone Red Ek Haftalık 10 GB internet Nasıl Yapılır? Vodafone Ek internet paketleri 2021 fiyatları.

Vodafone Red Haftalık 10 GB Ek internet paketi tekrarlanmayan bir pakettir. Vodafone red abonelerinin alabileceği 7 günlük ek internet paketidir. Red tarifesi kullananlar mevcut tarifelerindeki internet bittiğinde çeşitli internet paketlerinden faydalanabiliyorlar. Satın alabileceği ek internet paketlerinden biri de Haftalık 10 GB Ek paketi ‘dir.

Vodafone Red Haftalık 10 GB Ek internet Nasıl Yapılır / Alınır?

Paketi satın almak isteyenler, Yanımda uygulamasından Vodafone Müşteri hizmetlerini arayarak yada internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Paket tekrar etmediğinden dolayı iptal sms’i göndermenize gerek yoktur.

  • Yurt içinde 7 gün boyunca geçerlidir.

10 GB internet paketini satın aldığınızda gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Haftalık 10GB Paketi ile bireysel faturalı tüm Vodafone müşterileri haftalik 10GB data paketinden yararlanabilirler. 1 hafta sonunda iptal olur ve tekrar etmez.

Ek paketin kotasının bitmesi halinde eğer paketinizde de kullanım hakkı bulunmuyorsa tarifeniz dahilindeki standart aşım ücreti ile ücretlenmeye devam edilir. İnternet sitesi üzerinden satın almak için buradan giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Red Haftalık 10 GB internet

Vodafone Faturalı Red tarifesi kullanan müşterilerinin 10 GB internet paketini Yanımda uygulamasından da alabileceğini biliyor muydunuz? Yanımda uygulamasından satın alabilmek için;

  • Yanımda uygulamasına giriş yapın
  • Giriş yaptıktan sonra ek paketler
  • İnternet paketleri sekmesine giriş yapın
  • Buradan Red Haftalık 10 GB paketini seçin
  • Paket fiyatı 29.90 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu