Teknoloji

Vodafone Red Sınırsız Video 30 Tarifesi

Vodafone Red Sınırsız Video 30 Tarifesi Nasıl Yapılır? Red Sınırsız Video 30 Paketi Nedir? Fiyat bilgisi ve detayları.

Vodafone Red Sınırsız Video 30 paketi hakkında güncel bilgiler. Vodafone Red Sınırsız Video 30 tarifesi sayesinde sınırsız video izlemenin keyfini yaşayın. Üstelik 6 ay Amazon Prime Vodafone Red’den hediye. Amazon Prime dizi ve filmlerine 6 ay ücretsiz sahip olun. Online’a özel ilk 3 ay 109₺ ödeme yaparsınız. İnternetten yapılan başvurular sonucunda çeşitli hediyeler kazanmak mümkün.

Vodafone Red Sınırsız Video 30 Paketi

Vodafone Red Sınırsız Video 30 paketinin fiyatı Tarife Fiyatı 129 TL’dir, internet üzerinden yapılan başvurularda ekstra indirim alarak bu paketi ilk 3 ay 109 TL karşılığında kullanabiliyorsunuz. Yani üç ay boyunca fazladan 20 TL indirim kazanmış olursunuz. Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Spotify, Whatsapp, Messenger uygulamalarını kullanırken mevcut 30 gb internetten yemez, sınırsız kullanabilirsiniz.

Sınırsız İnternet Kullanabileceğiniz Uygulamalar

 • Youtube
 • Instagram
 • Facebook
 • Twitter
 • Spotify
 • Whatsapp
 • Messenger

Sadece uygulamaları kullanırken sınırsız internet özelliği geçerlidir. Tarayıcı üzerinden bu platformları kullanırsanız mevcut 30 GB internetinizden düşer.

Red Sınırsız Video 30 Hediyeleri

Amazon Prime üyeliği; Amazon.com.tr’de binlerce üründe ücretsiz ve hızlı kargo, Prime Video ve fazlasını size sunar. Detaylar için: vftr.co/amazonprime. Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. Yeni gelen Redlilere özel Sınırsız Tiktok paketi ay da sadece 25TL yerine 15TL indirimli kullanılabilir. Bu paketi aldığınızda Tiktok uygulamasını kullanırken GB’dan düşmez. Vodafone TV Red Paketi aylık 2 GB interneti içinde 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilir. Geçerli olan 23 ülkeyi ayda 120 dakika ücretsiz olarak arama fırsatı. Bedava araç dezenfeksiyonundan Trendyol’da kargo indirimine kadar birden fazla ayrıcalık Vodafone Yanımda’da! Taahhütsüz Aylık Tarife Fiyatı: 159TL

Red Sınırsız Video 30 Nasıl Yapılır?

Vodafone Red Sınırsız Video 30 paketi nasıl yapılır? Pakete geçiş yapmak için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

 • Vodafone Cep merkezlerinden
 • Vodafone Çağrı merkezini arayarak
 • Vodafone.com.tr internet sitesinden
 • Vodafone yanımda uygulamasından

Vodafone Sınırsız Video 30 Paketi İçeriği

30GB, 3000DK, 250SMS vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma özelliği. Geçerli uygulamalarda sınırsız internet kullanımı. Yanımda uygulamasından katılabileceğiniz indirimler ve kampanyalar. Red ayrıcalıkları gibi birçok hizmete anında sahip olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu