Oyun

Warframe Sistem Gereksinimleri, Kaç GB 2022

Warframe sistem gereksinimleri nedir, Warframe kaç GB, Digital Extremes tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuldu. Çevirim içi çok oyunculu aksiyon oyunu tarzı bir oyun olan Warframe içerisinde oluşturduğun karakter ile savaşıp seviyeni yükseltebilirsiniz.

Warframe içerisindeki karakterinle kazandıkça ödül alıp cephanelerini çoğaltabilirsin. Kazmadığın ödüllerle de Warframe karakterini geliştirebilirsin. Bolca görsellik ve aksiyonu yüksek bir bilim kurgu oyunu olan Warframe ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

Warframe diğer online oyunlardan farklı olarak karakterini güçlendirmek için para değil ödül kazanman gerek. Bu yönüyle diğer online oyunlarda parası olan kazanır klişesinden çıkıp tamamen oyunu iyi oynayan kazanır dedirten bir oyun olmuş.

Warframe Sistem Gereksinimleri

Warframe sistem gereksinimleri nedir. Warframe oyun farklı bir uzay evreninde geçtiğinden görsellik ve aksiyonu bol bir oyun. Oyun devamlı olarak güncellemeler ile yeni kalmayı başarıyor. Bu nedenle disk alanında boş yerinizin çok olması gerekecektir. Onun dışındaki diğer sistemsel gereksinimler kalburüstü bir bilgisayarın donanım özelliklerinin altında. Warframe önerilen sistem gereksinimlerini sizin için derledik.

Warframe Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmez)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz çift çekirdekli CPU)
  • Video: DirectX 11+ özellikli Grafik Kartı
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Disk: 50 GB kullanılabilir alan
  • İnternet: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Warframe Kaç GB?

Warframe kaç GB yer kaplıyor. Warframe oyunu online bir oyun olduğundan bilgisayarınıza kurduğunuzda en az 50 GB boş alanın bilgisayarınızda olması gerekecektir. Oyunu devamlı olarak güncelleme alan ve yeni haritalar ekleyen bir oyun olduğundan herhangi bir donma ve kasılma olmaması için minimum 30 – 50 GB boş alan olmasına dikkat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu