Haber

Web Güvercin Giriş 2023 Portakal YemekSepeti

Web Güvercin giriş ve web güvercin portakal giriş detayları. Yemeksepeti wep güvercin giriş nasıl yapılır haberimizde.

Web Güvercin giriş bölümü Türkiye’nin en büyük online yemek sipariş sitesi Yemeksepeti.com’a üye olan restoranlarının sipariş ağının adıdır. Web Güvercin giriş, Yemeksepeti‘ne kayıtlı olan restoranlara verilen siparişleri kontrol edip takip etmenize yarayan, siparişlerin anlık durumu ve konumları ile ilgili olan (hazırlanıyor, yolda, teslim edildi gibi) bilgilerin anlık bir şekilde paylaşılıp takip edilmesine imkân sağlıyor.

Yemeksepeti kullanan restoranların olmazsa olmaz ekranlarından biri olan Web güvercin’e nasıl girilir burada anlattık. Peki, Web Güvercin Giriş nasıl yapılır?

Web Güvercin Yemek Sepeti

Web Güvercin yemek sepeti giriş yapabilmek için kullanıcı adı/ e-posta bilgilerini doğru şekilde yazmanıs gerekir. Web güvercin giriş için neler yapılması gerektiğini burada anlattık. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edip web güvercin giriş yapılabilir. İlk olarak giriş ekranına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmeniz gerekir.

  1. Sipariştakip ekranına girin.
  2. Buradan giriş bilgilerimizi doğru ve eksiksiz girerek hesabımıza giriş yapıyoruz.
  3. Web Güvercin yemek sepeti için kullanıcı adının ve şifrenin doğru yazılması gerekir.
  4. Bilgileri doğru yazdıktan sonra Giriş Yap butonunu ile devam edin.
  5. Yukarıdaki adımlar uygulandığında giriş işlemi tamamlanır.

Web Güvercin Şifremi Unuttum

Web Güvercin Şifremi Unuttum sorunu yaşıyorsanız şifrenizi sıfırlamak oldukça basittir. Şifrenizi sıfırlamak için Şifremi Unuttum, seçeneğine dokunun. Ardından aşağıdaki uyarılar ile karşılaşırsınız:
Web Güvercin

Şifre sıfırlamak için günlük limitiniz 5’tir. Şifreniz sistemdeki tanımlı e-posta adresinize gönderilir.

Web Güvercin İletişim

Mail : teknikdestek@yemeksepeti.com

Telefon : +90 212 359 18 00

Web güvercin müşteri hizmetleri‘ne info@yemeksepeti.com mail aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Portakal Yemeksepeti

Web güvercin portakal, restoranların takip platformudur. Yemeksepeti’nin restoran takip, yönetim bölümü olarak bu panel kullanılmaktadır. Bu bölüme giriş yapılarak ürün ekleme, düzenleme işlemleri gerçekleştirilir.

Portakal Giriş

Portakal giriş işlemi oldukça basittir. Kullanıcı adı/e-posta ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum butonuna dokunarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Portakal giriş için:

  • Buradan Portakal Yemek sepeti platformuna girin.
  • Girdikten sona e-posta adresinizi, şifre bölümüne de şifrenizi yazın.
  • Giriş Yap butonuna dokunarak giriş yapabilirsiniz.

Aynı ekrandan yemeksepeti Yenİ Restoran Kayıt işlemi de yapılabilir. Yapmanız gereken yine ilgili sayfada Yenİ Restoran Kayıt butonuna dokunarak kayıt işlemlerini gerçekleştirmek.

Yemeksepeti

Yemeksepeti, online yemek siparişi yapabildiğimiz bir internet sitesidir. 2001 senesinde açılan site, 20 milyondan fazla üyesiyle hizmet vermektedir. Yaklaşık olarak günde 600 bin sipariş almaktadır. Yemeksepeti, 2020 yılında 32 bin 437 yeni restoranın dijital ortama gelip online paket servis sistemine başlamasına olanak sağlamıştır. Bu restoranların %82’sini yerel ve tekil işletmelerdir. Yemeksepeti.com üzerinden ve Android, ios uygulamalardan da hizmet vermektedir.

Yemeksepeti çeşitli indirimleriyle de ön planda tutulmaktadır. Sipariş verirken bu indirimlerden faydalanarak daha uygun fiyata yemek siparişi verebilirsiniz. Yemeksepeti sayesinde gece bölgenizde ki açık restoranlar ve sattıkları yemekleri de görüntüleyebilirsiniz.

Yemeksepeti üzerinden sipariş verdiğinizde nakit olarak ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ödeme direkt olarak sipariş verilirken gerçekleşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu